• Новак
1 парче 159*35*170mm Електронски проектот кутија алуминиум pcb куќиште diy алуминиум кабинет делница домување случај за pcb широк

1 парче 159*35*170mm Електронски проектот кутија алуминиум pcb куќиште diy алуминиум кабинет делница домување случај за pcb широк

DEN 840.00
DEN 605.00 -28 %

Достапност
Производот е достапен


Опис на производот :
1, Itmes : Алуминиумска кутија
2, боја : Црна Песок
3, големина : 159x35x170mm
4, Материјал : алуминиум
5, Тежина : 500 g
производ карактеристики : 1 , производ со независни пакување кутија . 2 , со предни и задни панели, со појавување на scrws. Услуги и обработка : 1.Развивање на калапи и нејзината обработка 2.Модификација на производот и неговата обработка 3.Материјал и боја на производи може да биде изменета како што се бара. 4.Дополнителни трошоци се додаваат за измена и обработка во зависност од мувла. 5.Професионални машини за дупчење на куќиште. BHA9158 :

Декларирани спецификации

Бренд Име:
барел
Точка име :
ѕид-монтирани Делница кутија
Материјал:
6063 алуминиум
боја:
Песок црна
сертификација:
ISO9001 RoHS
Надворешни Димензии:
159*35*170mm
Температурата На Работа:
-40C да 120C
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Примена:
Електронски & Инструмент Куќишта
страна плоча:
Станот
додаток:
Појавување На Завртки

Комплементите на стоката

2 парчиња Два Звучници Делница Кутија Аудио Конектор Кристал Колона Говорникот DIY Додатоци Дебели Бакар Злато Позлатен

wyприклучокstartЖешка Стока$13.6$13.5$9.9$16.8$25.6$14.8$11.2$13.5wyприклучоккрајДве Собраниски Делница Кутија Аудио Конек

DEN 551.00 648.00

6 Pin женски автомобилската модифицирани plug / кислород сензор приклучокот,6Pin автомобил plug водоотпорен конектор за ФОЛКСВАГЕН

6 Pin женски Автомобилската модифицирани plug / кислород сензор приклучокот,6 Pin автомобил plug водоотпорен к

DEN 530.00 576.00