• Новак
Нови SMA Женски Y тип 2X TS9 Машки Десен Агол Конектор Splitter Combiner Кабел Pigtail RG316 15cm

Нови SMA Женски Y тип 2X TS9 Машки Десен Агол Конектор Splitter Combiner Кабел Pigtail RG316 15cm

DEN 153.12

Достапност
Производот е достапен


1 PCS Нови SMA Женски Y тип 2 X TS9 Машки Десен Агол Конектор Splitter Combiner Кабел Pigtail RG316 15cm
Ако ви треба друг кабел тип или должината, ве молиме контактирајте со нас.
Ние сме мило да ви дадат Сопствени Услуги : 1, Кабел должина,било колку е ДОБРО, но ве молиме контактирајте со нас прво за цени. 2, Конектори, crimp различни конектори како што побара 3, Кабел тип, имаме RG178,RG316,RG58,RG142,RG8,итн кабли за вашиот chooice. 4, Голема количина, трговија на големо цена може да бидат понудени. Референца : TS9 приклучок за модем/рутер како што следува Huawei E392 Huawei E397 Huawei E398 (Водафон K5005) Huawei E587 Huawei E589 / R210 Huawei E5756 Huawei E5776 (МТВ 821 FT) Huawei E5170s-22 Huawei E5180s-22 Huawei E5332 Huawei E5372 (MR100-3, МТВ 823 F, 826 FT) Huawei E8278 ( Wi-Fi), ( МТВ 825 FT ). ZTE MF60 ZTE MF61 ZTE MF62 ZTE MF622 ZTE MF626i ZTE MF70 ZTE MF90 ZTE МФ-170 ZTE MF652 ZTE МФ-825 ZTE МФ 831 ZTE MF658 ZTE MF631 ZTE MF633 ZTE MF668 ZTE MF821 ZTE MF821 D ZTE MF823 (M100-3) MF825 (МТВ 830 FT)

Декларирани спецификации

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
TS9 pigtail кабел
Конектор A:
SMA Женски
Конектор Б:
Y тип 2X TS9 Машки Десен Агол
кабелот тип:
RG316
Должина на кабел:
15cm
статус:
Нови
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Машки
Тип:
Адаптер

Комплементите на стоката

100pcs/многу РКА Конектор Женски Лемење Панел Планината Злато Позлатен РКА Женски Џек Штекер Шасија Говорникот Засилувач Адаптер

100pcs / многу РКА Конектор Женски Лемење Панел Планината Злато Позлатен РКА Женски Џек Штекер Шасија Гово

DEN 2785.00 3979.20