• Новак
150 Бои Везови Тема Полиестер Рака Крстот Бод Конец За Шиење Skeins Занает

150 Бои Везови Тема Полиестер Рака Крстот Бод Конец За Шиење Skeins Занает

DEN 779.04
DEN 553.00 -29 %

Достапност
Производот е достапен


Спецификации :
Бои : Како на сликата покажа
Материјал : Полиестер
Answer : ___________________________ Note :
Поради различни производство серии, детали за производот може да биде малку различен. Ако чување разликата, ве молиме да се купи тоа внимателно.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
150x Везови Теми(Различни Бои)
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Карактеристики :
150 Различни Бои Везови Теми. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Време На Испорака :
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.
Многу погодна за Крстот Бод,Везови Рака,Општ Шиење,Занает Работа,итн. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
VKTECH
Материјал:
Полиестер / Најлон
Функција:
Еко-Пријателски,Со Голема Истрајност
Шема:
Обоена
Употреба:
крстот бод
Предиво Тип:
Вез Теми

Комплементите на стоката

крстот-бод embroider памук конец семејство трошоци конец за шиење два вида големина одберете 50-100pcs/5 кутија големо се продаваат

Ви благодариме!.Оваа тема е најдобрата перница маски, облека и облека (палта, бебе крпа, кревет листови) А

DEN 1633.00 1633.44

трговија на големо со висок квалитет 100 двор различна боја Крстот Бод Памук Везови Конец за чистење со Конец за Шиење 1 кутија

Тоа е повеќе брза и безбедна, тоа трае 710days, и ве молиме контактирајте со нас да плати дополнителни прево

DEN 511.00 663.84

Пингвин Семејство! 11CT 14CT DIY Смета Крстот Бод Поставува За Везана Везови Крст-Бод Игли за Плетење трговија на Големо Занаети

Пингвин Семејство! DIY 11 CT 14 CT Смета Крстот Бод Поставува Колекции За Везана Везови КрстБод Игли за Плетењ

DEN 226.00 425.76