• Новак
Jintai DC HDMI I/O Полнење Порта Одбор Sync Микро USB ЗА Lenovo IdeaTab A2109A A2109A-F 9 A2109 A2109A 5933 Серија

Jintai DC HDMI I/O Полнење Порта Одбор Sync Микро USB ЗА Lenovo IdeaTab A2109A A2109A-F 9 A2109 A2109A 5933 Серија

DEN 191.52
DEN 172.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен

Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 30 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Декларирани спецификации

Должина на кабел:
1pcs, 2 парчиња, 5pcs, 10pcs
Тип:
Моќ Кабел
Број На Модел На:
NE0568-175
Бренд Име:
Jintai
Производи Статус:
Акции
Компатибилен Модел:
ЗА Lenovo IdeaTab A2109A A2109A-F 9 A2109 A2109A 5933 Серија

Комплементите на стоката

15cm 90 степени Десен Агол 3 пол 3,5 мм Помошен Аудио Рамен Кабел Кабелот Машки да Машки за телефонот автомобил помошен Говорникот

Опис на производот Карактеристики : Сосема Нов и т op квалитет Издржливи во употреба Приклучок : 3.5 mm 3 пол

DEN 135.00 142.56