• Новак
ORICO 35UTS USB3.0 2.5 & 3.5 инчен SATA Надворешен Хард Диск Адаптер со Вграден-во 8 инчен USB3.0 Кабел - Црна

ORICO 35UTS USB3.0 2.5 & 3.5 инчен SATA Надворешен Хард Диск Адаптер со Вграден-во 8 инчен USB3.0 Кабел - Црна

DEN 1727.04
DEN 864.00 -50 %

Достапност
Производот е достапен

5 инчен SATA Надворешен Хард Диск Адаптер со Вграден-во 8 инчен USB3.Нашите работно време : 09 : 00 часот наутро - 18 : 00 часот (GMT +8 ) од понеделник до петок.Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи или услуга , ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен или netural повратни информации , ние ќе го реши проблемот за добро . Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно ,ние не поддршка за промена на адреса .Наплата предизвикани со цел откажување , наплата договор или медијација ќе бидат процес веднаш и тоа може да трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка.)
Super Speed USB3. НИ Приклучокот , велика БРИТАНИЈА Приклучокот, АУ Приклучокот,ЕУ Приклучок
1 x ORICO Хард Диск Адаптер Изградена-во 8 инчен USB3.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Trade Manager или E-mail.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме љубезно ни остави од 5 ѕвезди повратни информации .0 Кабел - Црна (35 UTS-Б.0 обезбедува трансфер на податоци го оценувате до 5 Gbps Plug and Play (репродуцирај); нема дополнителни диск потребни за Светлина и компактен дизајн заштедува простор и ви овозможува лесно да се носат насекаде Компатибилен со повеќето системи : Windows 2000, XP, Windows Vista, Windows 7, Mac OS итн.0 Кабел; 1 x 12 V2.Откако вашата уплата е завршен , и ние ќе ја процесира вашата нарачка ПОБРЗО. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.Ali Express ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа . Сите парцели ќе се испрати во рок од 5 дена откако ќе се направи исплата за тоа .5 A Адаптер; - 1 х Прирачник за Корисникот; 1 x Услуга Картичка
1.

Декларирани спецификации

Должина на кабел:
НИ приклучокот, ЕУ приклучокот, велика БРИТАНИЈА приклучокот, АУ приклучок
Број На Модел На:
ORICO 35UTS-Б.К.
Пакет:
Yes
Тип:
SATA Кабли
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Orico
Материјал:
ABS
Брзина:
5Gbps
Излезен Интерфејс:
USB 3.0 ЕДЕН интерфејс
Интерфејс:
SATA 1/2/3 7+15pin
Должина на кабел:
20cm
Адаптер:
12V (НИ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучокот, АУ Приклучокот,ЕУ Приклучок)
систем за поддршка:
Windows 2000/xp/Vista/MAC9.0/10.2 и над
Безбедносен Сертификат:
CE/FCC/ROHS/3C Одобрување
led индикатор:
Yes

Комплементите на стоката