• Новак
Нови Оригинални LCD LVDS Кабел за Lenovo ThinkPad S1 Јога HD 720P DC02001U100 04X6460

Нови Оригинални LCD LVDS Кабел за Lenovo ThinkPad S1 Јога HD 720P DC02001U100 04X6460

DEN 1439.52

Достапност
Производот е достапен


Состојба
Оригинални и Нови
PN
DC02001 U100
Одговара
Think Pad S1 Јога HD 720 P
FRU
04 X6460
Забелешка
Проверете Picutre или FRU пред да го купат овој објект.
Пакетот вклучува
1 buc

Декларирани спецификации

Должина на кабел:
Други
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
Леново

Комплементите на стоката