• Новак
До Аглеста 8P8C STP Мачка 5e Lan Ethernet Мрежа Печ Кабелот 90 Степен да се Прави Кабел 50cm

До Аглеста 8P8C STP Мачка 5e Lan Ethernet Мрежа Печ Кабелот 90 Степен да се Прави Кабел 50cm

DEN 191.52
DEN 176.00 -8 %

Достапност
Производот е достапен


До Аглеста 8 P8 C STP Мачка 5e Lan Ethernet Мрежа Печ Кабелот 90 Степен да се Прави Кабел 50cm
Веднаш до До Аглеста 90 степени 8p8c приклучок
Должина : 50cm
8p8c RJ45 машки да машки конектор со Штит
Работа за секој ethernet.

Декларирани спецификации

Должина на кабел:
50cm
боја:
Црна
Пакет:
Yes
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
UT-009-UP-0.5 M

Комплементите на стоката