• Новак
Новиот RS232 DB9Pin сериски конверзија главата машки да се женски DB9 машки родител 90 степени лактот адаптер

Новиот RS232 DB9Pin сериски конверзија главата машки да се женски DB9 машки родител 90 степени лактот адаптер

DEN 128.64
DEN 116.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


Име на производ : DB9 машки да се женски адаптер за 90 степени
Опис на производот : едниот крај на RS232 јавни седиште, на другиот крај на RS232 автобус
Производ поле на примена : важат за опрема за претворање на 90 степени.
Процес на производство : шприц

Декларирани спецификации

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
V-023
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Комплементите на стоката