• Новак
2017 црна кожа за жени на летните чизми ѕиркаат пети cut-испис тенки високи потпетици чипка гладијатор сандала жените booties

2017 црна кожа за жени на летните чизми ѕиркаат пети cut-испис тенки високи потпетици чипка гладијатор сандала жените booties

DEN 8868.00
DEN 4523.00 -49 %

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте во посета на
трговија на големо & drop превозот се на располагање.
голема цел, голем попуст.
2017 црна кожа за жени на летните чизми ѕиркаат пети cut-испис тенки високи потпетици чипка гладијатор сандала жените booties

Плаќање во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Master Card,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер. Пратката 1.Превозот Метод;Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet,DHL,EMS 2.Dlivery Време.DHL обично трае 3-5 дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) б.EMS обично трае 6-10 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) c.e Packet обично трае 10-15 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) d.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 1)7-15 работни дена да Азија 2)10-30 работни дена да Запад Евра, Океанија и во Средината на Исток 3)30-45 работни дена да Јужна Americe и во Африка, Наплата и Враќање 1.Ако постои било каков проблем со цел,ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници прво.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. 2.Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба,инаку ние ќе се одбие да се вратат. 3.Купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање. Повратни информации 1.Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават сите 5 ѕвезди, ако има било какви прашања , pls contaact со нас слободно пред да замине лошо повратни информации . 2.ако мислите дека ние може да се направи подобро,ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници.

Декларирани спецификации

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Outsole Материјал:
ЕВА
Insole Материјал:
Свиња Сплит
Вратило Материјал:
Сплит Кожа
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Подигнете Тип:
Мотоцикл чизми
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
No
Број На Модел На:
PP334
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Бренд Име:
Chmaori
Подигнете Висина:
Колено-Висок
Обвивка Материјал:
Никој
боја:
Црна
Големина:
35-42
Превозот начин:
E-пакет, Кина пост ,хонг конг пост ,EMS,DHL

Комплементите на стоката

Исклучителна Жените Зима Коленото високи Чизми Сребрена Боја Посочи Пети убави Чизми Секси Високи Потпетици Топла Продажба во

Исклучителна Жените Зима Коленото високи Чизми Сребрена Боја Посочи Пети Мода Чизми Секси Високи Потпе

DEN 4541.00 4779.84

ANNYMOLI Зима Жените Чизми на Платформа Екстремно Висока Пета Чевли Zip Коленото Високи Чизми Исечок Пролет Чевли Плус Големина

ANNYMOLI Зима Жените Чизми на Платформа Екстремно Висока Пета Чевли Zip Коленото Високи Чизми Исечок Есенски

DEN 1535.00 2952.00

Врвен Квалитет На Коњ Коса, Кожа Ајкула Заклучување Пати Во Текот Оптоварување Чизми Дизајнер Коленото Високи Жени Зимски Чизми

Weclome на нашата продавница!!!ние може да ви помогне да добиете најновите топлипродажба дами фустани,разни

DEN 4766.00 5017.44

2018 Дами велур кожа bottes femmes зима жените bota рачно изработени чевли девојки топло вистинско крзно коленото високи чизми

Ние само ќе го издаде наплата за објектот и не превозот цена Начин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кре�

DEN 6403.00 11434.56

2017 Нови Пристигнување Есен Зима Чизми Жените Црна, Темно Сива Коленото Високи Чизми Три Слоеви Дополнителните Чизми Мода Рамни

Ако имате било какви проблеми со нашиот предмет или услуга, pls контактирајте со нас прво, пред да се потв�

DEN 7986.00 13536.00

ESVEVA 2018 Жените Чизми Домот Тенки Потпетици Посочи Пети Топло Крзно Висока Пета Коленото високи Чизми Патентите Заковки Дами

Според нозете должина за да го изберете вашиот големина избраната опција која е НИ големина2.2) тоа можеб

DEN 1400.00 2640.96

Плус Големина 34-46 Вистинска Кожа Жените Чизми за Есен Пролет Бохемија етничка стил Снег Чизми Embroider Чевли Zip Средината

Ако вашата цел е голема, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние може да понуди ЕМС или

DEN 4162.00 8160.00

Prova Perfetto Жените Летни Чизми Сандала Заковки Тока Појас Отворена Пети Секси Гладијатор Сандала Јасни Кристали Со Висока

добредојдовте на Prova Perfetto Shoesmaker Продавница продавницаpls контактирајте со наспред да се купи : прашање за

DEN 6067.00 7584.00

SDTRFT Пролет/Есен 14cm Високо-Револвер Мотоцикл Коленото Високи чизми Секси Круг Пети платформи чевли Жена Партија/Свадба пумпи

Answer : ___________________________ Note : Befor цел,pls проверете нашата продавница големина картичкаако се Отвори Спорот за

DEN 2527.00 2688.00

QUTAA 2018 Жените Коленото Високи Чизми Посочи Пети Стп Кожа Тенка Висока Пета Патент Elegent Дами Мотоцикл Чизми Големина 34-39

На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Ail Mail за помалку од 2 kg стока во 1525 работни дена .ние ќе го

DEN 1589.00 2998.56

Плус големина висок квалитет на стп+вистинска кожа жените мотоцикл чизми плоштадот heele есен зима коленото висока јавањето чизми

3937 инчен,1cm=10мм ) ЗЕМЈА Нога Должина(cm) 22 22.Ние не сме одговорни за било каква несреќи ,одложување или друг�

DEN 2870.00 5520.00

2017 зима мода топла продажба круг главата жените чизми 7.5 cm висока пета Мартин чизми страна патент над-the-коленото чизми

Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3ѕвезда Детални Продавачот рејтингот затоа што тие се еднакви на негативнитеМе

DEN 1899.00 2064.00

EGONERY чевли 2017 жените коленото високи чизми класична црна круг пети удобно висок квалитет краток кадифен мода јавањето чизми

Политика На ВраќањеАко не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во ро�

DEN 1716.00 3120.00

Чевли Водоотпорен Крзно Рамен Круг Пети Долго Коленото Висока Големина 41 Евтини Жените Зимски Чизми 2017 Удобно Се Лизга На

Горниот Материјал : СТПОбвивка Материјал : краток кадифен, кадифенПета Висина : 1cm / 0.4 инченВратило : 43cm / 1

DEN 2183.00 3410.88