• Новак
2018 Дами зима и топло, наредени чизми жените botas mujer чевли крава велур црна браун Маче Потпетици antiskid чизми pritivimin FN110

2018 Дами зима и топло, наредени чизми жените botas mujer чевли крава велур црна браун Маче Потпетици antiskid чизми pritivimin

DEN 7812.00
DEN 4453.00 -43 %

Достапност
Производот е достапен

Превозот на трошоците за враќање чевлите мора да се плати од страна на купувачот. Ако имате прашања во врска со вашето враќање, ве молиме да ни даде порака. За големина
Пред да се направи нарачката, ве молиме бидете сигурни да го изберете чевли големина во зависност од вашите нозе должина како што е споменато во нашите големина на табелата и царинската повратни информации. Тесен и тенки нога треба да изберете големина помала
2017 Дами зима и топло, наредени чизми жените botas mujer чевли крава велур црна браун Маче Потпетици antiskid чизми pritivimin FN110
Производи детали :

1. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Ние само ќе го издаде наплата за објектот и не превозот цена. Политика на враќање
Во рок од 7 дена по приемот, можете да се вратите на чевли. Производи мора да биде во состојба што сме ги добиле со оригинална кутија и/или на пакувањето.
Превозот време за време на Сезона (Кинески Национален Ден, Божиќ, Кинеската Нова Година итн. Ние ќе ги провери големината внимателно за вас, откако ќе цел, но и како големина е база на различни нога облик, широчина и должина, што е многу тешко за нас да се гарантира големина ќе се 100% фит, треба да се преземат ризик, ви благодариме!
5. Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздух mail, EUB пакет или Aliexpress превозот
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС. Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.) може да биде подолго од вообичаеното време. За Боја
Ве молиме бидете сигурни да знаат бојата може да биде малку поинаква со вистински поради монитор резолуција, ако предвид дека многу, ве молиме двојно се мисли пред да се направи нарачка.

Декларирани спецификации

Чевли Големина:
4, 4.5, 5.5, 6.5, 7, 8, 8.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Горниот Материјал:
Крава Велур
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Вратило Материјал:
Крава Велур
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Бренд Име:
Pritivimin
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Моден Елемент:
Тока
Подигнете Висина:
Колено-Висок
Број На Модел На:
FN110 Чизми

Комплементите на стоката

SDTRFT Пролет/Есен 14cm Високо-Револвер Мотоцикл Коленото Високи чизми Секси Круг Пети платформи чевли Жена Партија/Свадба пумпи

Answer : ___________________________ Note : Befor цел,pls проверете нашата продавница големина картичкаако се Отвори Спорот за

DEN 2527.00 2688.00

Prova Perfetto Жените Летни Чизми Сандала Заковки Тока Појас Отворена Пети Секси Гладијатор Сандала Јасни Кристали Со Висока

добредојдовте на Prova Perfetto Shoesmaker Продавница продавницаpls контактирајте со наспред да се купи : прашање за

DEN 6067.00 7584.00

JXANG Мода Вистински Cowhide Кожа волна, крзно обрабени жените зима снег чизми за дама чипка-up чизми црна водоотпорен Високи

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.5 инчи во мерењето Пред да се врати на предм

DEN 2961.00 4170.24

EGONERY чевли 2017 жените коленото високи чизми класична црна круг пети удобно висок квалитет краток кадифен мода јавањето чизми

Политика На ВраќањеАко не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во ро

DEN 1716.00 3120.00

Секси Чипка Коленото Високи Чизми Жените Мода Чизми Станови Чевли Жена Плоштадот Пета Гума Стадото Чизми Botas Зима Тока Големина

Пакет : 1 пар / многуАко не сте сигурни која големина да изберат, можете да ни се обратите за советПредмет

DEN 1248.00 1919.04

Оригиналната Намера на Нови Високо-квалитетни Жените Коленото високи Чизми Домот Zip Круг Пети Плоштадот Потпетици Чизми Црни

Нов Висок квалитет на Жените Коленото високи Чизми Домот Zip Круг Пети Плоштадот Потпетици Чизми Црни Че

DEN 4502.00 6431.52

Врвен Квалитет На Коњ Коса, Кожа Ајкула Заклучување Пати Во Текот Оптоварување Чизми Дизајнер Коленото Високи Жени Зимски Чизми

Weclome на нашата продавница!!!ние може да ви помогне да добиете најновите топлипродажба дами фустани,разни

DEN 4766.00 5017.44

ESVEVA 2018 Жените Чизми Плоштадот Високи Потпетици Чизми СТП Кравја Кожа Краток Кадифен Посочи Пети Коленото високи Чизми Дами

На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Ail Mail за помалку од 2 kg стока во 1525 работни дена .Поради св

DEN 3047.00 5748.96

Плус големина висок квалитет на стп+вистинска кожа жените мотоцикл чизми плоштадот heele есен зима коленото висока јавањето чизми

3937 инчен,1cm=10мм ) ЗЕМЈА Нога Должина(cm) 22 22.Ние не сме одговорни за било каква несреќи ,одложување или друг

DEN 2870.00 5520.00

ESVEVA 2018 Жените Чизми Домот Тенки Потпетици Посочи Пети Топло Крзно Висока Пета Коленото високи Чизми Патентите Заковки Дами

Според нозете должина за да го изберете вашиот големина избраната опција која е НИ големина2.2) тоа можеб

DEN 1400.00 2640.96

ANNYMOLI Зима Жените Чизми на Платформа Екстремно Висока Пета Чевли Zip Коленото Високи Чизми Исечок Пролет Чевли Плус Големина

ANNYMOLI Зима Жените Чизми на Платформа Екстремно Висока Пета Чевли Zip Коленото Високи Чизми Исечок Есенски

DEN 1535.00 2952.00

Жените Вистинска Кожа Страна Патент Коленото Високи Чизми Мода Крстот Врзани Удобно Плоштадот Пета Зимски Чевли Црна Браун

start Isv Module Wrap11578 Индивидуални купување, по купувањето да им овозможи на продавачот да ги менувате цена + = $

DEN 3397.00 5225.76

Европски Стил Сива Snakeskin Коленото Високи Чизми Чипка-up Секси Печатени Кожа Сандала Чизми Отвори Пети Долго Сандала Python

Ако имате било каков проблем,ве молиме прво контактирајте со нас пред спор или лошо повратни информации

DEN 4378.00 4608.00

ANMAIRON Зима и Топло Кадифен Долги Чизми Жените Станови Стадото Чизми Црна, Сива Бои Секојдневен Чевли на Жена Чизми Голема

за вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу improtant на нас,ве молиме оставете позитивни

DEN 1765.00 3395.04

2018 Нови Плус Голема Големина 34-44 Црно Бела Розова Отвори Пети Zip Чипка Мода Коленото Висока Есен Пролет Дама Женски Жените

Внимание!!!Руската клиентите треба да обезбеди Contacter ПОЛНО ИМЕ,сите клиенти треба да се обезбеди ЦЕЛОСНА

DEN 2150.00 3071.04