• Новак
Горниот слој Кожа автомобил keychain автомобил копче покрие случај носителот на Рено Clio Сценско Megane Duster Sandero 4 копчето starline a93

Горниот слој Кожа автомобил keychain автомобил копче покрие случај носителот на Рено Clio Сценско Megane Duster Sandero 4 копчето

DEN 209.28
DEN 174.00 -17 %

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Кожа Боја : кафена/црна Пакет : 1pcs Цел : декоративни заштита на копче, спречување на корозија, Инсталација Настава : Чистење на автомобил површина, чувајте го сув, Лесно Installtion Не Дупчење Штета Пријателски потсетување : ве Молиме споредете ги вашите производот пред купување на добар производ својства во автомобил копче за слика, вашиот автомобил копчиња и слики на иста како и клучевите од колата за да се утврди купување! Ви благодарам Драги пријатели, ова е продавачот продавница, јас сум добра продавачот! Продавачот е автомобил копчињата се 100% кожа, и многу купувачи, исто така, сакаат да дадат многу добра оценка, квалитетот на производот е загарантирана! И продавачот е користење на брзината на продажба службен логистика, така што купувачите добиваат производи побрзо, и на максимален степен на заштита на вашите интереси! Ако ви се допаѓа, се надевам дека вие не пропуштајте ја! Ви благодариме Производ пакување

Декларирани спецификации

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
VOMRCA
боја:
црна и кафеава
Материјал:
Вистинска Кожа + СТП + Нерѓосувачки челик Keychain
Погоден за автомобили:
за Рено Clio Сценско Megane Duster Sandero
Големина:
M/L/XL/XXL
Шема:
Чиста Боја
Стил:
Бизнис и мода
Погоден за родова:
машки и женски
Затворен патот:
Маска тип

Комплементите на стоката

Кожа Автомобил Копче Случај Покритие За BMW Нови МИНИ КУПЕР F56 F55 Keychain Декоративни 1pc Клуч на Носителот Автомобил Додатоци

Со нетрпение очекувам да соработка со вас наскоро Ние сме среќни да го направи додека не сте задоволни.А

DEN 397.00 456.48