• Новак
jingyuqin Далечински 4 Копчето Силикони Flid Виткање Автомобил Копче Покрие Случај За Chevrolet Cruze Trax Lova Malibu За Buick За Опел Mokka

jingyuqin Далечински 4 Копчето Силикони Flid Виткање Автомобил Копче Покрие Случај За Chevrolet Cruze Trax Lova Malibu За Buick

DEN 575.52
DEN 449.00 -22 %

Достапност
Производот е достапен


силиконска маска за вашиот Автомобил копчињата !
Состојба : 100% Сосема Нов
Карактеристики : заштита на автомобил, клуч
дизајн : мода автомобил стил
Материјал : Силикон
Боја : шоу на слика
Батон : 4 Копчиња
Користење на логото : никој
Тежина : 10g
Fitment :
За Chevrolet Cruze Trax Lova Malibu
За Buick
За "Опел" Mokka
Ве молиме да се осигурате вашата моментална оригиналниот клуч изгледа иста како клучен во сликата на подолу.
Нашите производи продажба точка :
Храна одделение силиконски материјал.
Разни бренд и автомобил модел за избор.
Многу добра заштита на вашиот автомобил копчиња и декорација.
Одлично за појавување на клучните големина и точни копчето позиција.
Одлично чувство на допир, силикони втиснување копчето икона, трајни користење.
Цел Совети :
Ние имаме многу боја опција, ве молиме да обрнете внимание кога ќе го поставите цел.
За 1 многу цел, бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!!
Ве молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига.
Пакет incclude :
10x Силикони случај

Декларирани спецификации

Бренд Име:
jingyuqin
Материјал Тип:
Силика Гел

Комплементите на стоката

Автомобил Стил висококвалитетна Кожа Копче за Капакот Автомобил Копче Торба Филтер за Опел Astra Омега Оска MK4 Автомобил Копче

Карактеристики : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Кожа Боја : Црна / Кафеа

DEN 177.00 213.60

Кожа Автомобил Копче Случај Покритие За BMW Нови МИНИ КУПЕР F56 F55 Keychain Декоративни 1pc Клуч на Носителот Автомобил Додатоци

Со нетрпение очекувам да соработка со вас наскоро Ние сме среќни да го направи додека не сте задоволни.А

DEN 397.00 456.48