• Новак
1 десетина Мода Промоција Стрелките на Бога љубители Keychain Копче Прстен подарок Keyring Носителот Пронаоѓач Копче-прстен Бесплатен Превозот

1 десетина Мода Промоција Стрелките на Бога љубители Keychain Копче Прстен подарок Keyring Носителот Пронаоѓач Копче-прстен Бесплатен

DEN 792.00
DEN 594.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен


100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Флеш Светла Шармантна МИНИ Подарок Копче Синџири
Креативни Слатко и Убаво
Може Да Го Замени Pendant
Боја : Сребрена
Големина : 6cm*9cm
тежина : 50g
Ве Молиме Да Ми Кажете Бојата Што Сакате

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
Бренд Име:
Fuyier
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
y012
Пол:
љубителите'
Материјал:
Метал
Функција:
Симпатична
Компатибилност:
Моден
боја:
црвено сребро.
Големина:
6cm*9cm
Обликот:
Сечилото на Купидон
Карактеристики:
Романтични
Продажба Точка :
Прекрасна мал подарок
Употреба:
клучни синџир
Испорака:
брзо
Пакување:
Меур Торба Kraft Хартија, Пликови
Стил:
Романтични
Материјал:
Цинк Легура

Комплементите на стоката

11CM сладолед Кафе Squishy Играчки Бавно Зголемувањето на Симпатична Дете Играчка Миризливи Мека Стискаш Подарок копче синџири

Тоа само ќе ве однесе една минута Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање н�

DEN 113.00 139.68

Висококвалитетна Кожа Копче Синџир Бизнис копче синџир men 's половината виси цинк легура автомобил копче прстен за Мажи Подарок

Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитив�

DEN 204.00 287.52

Германски Овчар куче копче синџири за мажи жени сребрена боја метални легури на коските шарм pendant машки famle автомобил торба

ПЛАЌАЊЕ : Можете да ги користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да с�

DEN 120.00 149.76

Обичај Лично Лого Копче За Ознака Од Не ' Рѓосувачки Челик Копче Синџири Мажите Метал Mame Ознака Мода Копче Прстен Автомобил

Политика На Враќање : 1 Поради временската разлика, Ако ние не сме на линија, plz испратите епошта до нас, н�

DEN 368.00 459.84

Chaveiro!моден целосна кристал Був keychain прстен llaveros Животни шарм копче синџир носителот на жените торба&автомобил додатоци

Кристал Алуминиумски Копче со синџири Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Ц

DEN 191.00 219.84

Софтбол Бејзбол Ракавица и Топката Лилјак и Keychain-Гроздобер сребро Шарм Pendant Декоративни Копче Синџир Прстен Одговара keychain

26 / многу многу Ви благодариме, ние го цениме убави работи : )Следново е време на испорака за пакет : Кина �

DEN 525.00 719.52