• Новак
Прилагодлив клуч изолирана 1000V прилагодлив клуч висока температура и висок притисок клуч

Прилагодлив клуч изолирана 1000V прилагодлив клуч висока температура и висок притисок клуч

DEN 575.04
DEN 500.00 -13 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Големина:
6-Inch, 8-Inch, 10-Inch
Карактеристики:
Мултифункционален,Не се лизга,Изолирани
Тип:
Прилагодливи Spanner
Бренд Име:
оние
Материјал:
Хром-vanadium Челик
Број На Модел На:
WD001
is_customized:
Yes

Комплементите на стоката

Бесплатен превозот 8pcs клучните со комбинација Флексибилни ratchet клуч авто поправка на рачни алатки spanners сет за во Автомобил

8pcs клучните со комбинација Флексибилни ratchet клуч авто поправка сет на ракаалатка spanners сет на копчињата l

DEN 2307.00 2682.72

Veconor 8PCS Професионални Реверзибилна Главата Комбинација Ratchet Клуч Сет Универзална Насочена Копчињата со Отворен Крај Spanner

Veconor 8 PCS Професионални Реверзибилна Главата Комбинација Ratchet Клуч Сет Универзална Насочена Копчињата с�

DEN 665.00 773.76

Добар квалитет 1/2 11-32-МИЛИМЕТРИ Gator Универзален Приклучок мултифункционален Рака Поправка Алатка за Полнење Шрафцигер Клуч

Добар квалитет 1 / 2 1132МИЛИМЕТРИ Gator Универзален Приклучок мултифункционален Рака Поправка Алатка за Пол

DEN 24329.76

11 во 1 Средно Јаглероден Челик Клуч Хексагонални Штекер Главата на Завртката Reparing Хексадецимален Клучна Алатка за Поставување

Хексадецимален Копче11 во 1 средно јаглероден Челик Клуч Хексагонални Штекер Главата на Завртката Reparing �

DEN 662.00 697.44

2 Во 1 12 Инчен Прилагодливи Метрички Појас Клуч со Не се лизга Гумени Рака и Висок Јаглероден Челик се Справи со Масло Филтри

57 ИнчиМало Пакување : Да, Блистер Пакување1 x Клуч1 x Појас1 Купувачот е одговорен за сите превозот на трош�

DEN 414.00 545.28

Бесплатен превозот! Пагоди Кабинет Мултифункционален Триаголник Модели Клучни Вода Метар Вентил Клуч Лифт Воз Врата Копчето Плоштадот

Пагоди Кабинет Мултифункционален Триаголник Модели Клучни Вода Метар Вентил Клуч Лифт Воз Врата Копче�

DEN 446.00 469.44

Најновите Ratchet вртежен момент Клуч Автомобил Клуч 3/8 или 1/2д-р 20-110N.м Прилагодливи вртежен момент Клуч Алатка Рака Spanner

Најновите Ratchet вртежен момент Клуч Автомобил Клуч 3 / 8" или 1 / 2" 20110n.мПлоштад Големина : 3 / 8"за дело(9,5 mm)Врт�

DEN 2530.00 2976.00

LAOA 9pcs S2 Материјал Долго се Справи со Топката Форма Хексадецимален Клучеви Поставите Spanner се Справи со Алатки Универзален

6 m став долго страна 90mm 103mm 114mm 128mm 145mm 165mm 186mm 206mm 237mm краток страна 26mm 32милиметри 40mm 47.8 mm 28mm 33mm 37mm 43.Девет гру

DEN 1042.00 1318.56

Мини Магнетни Алатка ги Собереш Алатка И Завртки Метална Завртка Магнет Алатка Голема рачка За Подигање Шрафцигер Ореви Рака

Мини Магнетни Алатка ги Собереш Алатка И Завртки Метална Завртка Магнет Алатка Голема рачка За Подигањ�

DEN 331.20