• Новак
3d жешка умре мувла удар во собата за печат Прилагодено удар за tdp0/1.5/5 бонбони притиснете машина

3d жешка умре мувла удар во собата за печат Прилагодено удар за tdp0/1.5/5 бонбони притиснете машина

DEN 6672.00

Достапност
Производот е достапен


Опис
Правење на калапот како вашата желба,само кажи ми големина сакате,и ми даде слика за печат.
Модел : TDP ДП ZP
Внимание :
Контактирајте со нас пред да направите нарачка,оставете порака за машина користите,и да ми кажете големина сакате.
ВКЛУЧИ ДОДАТОЦИ : TDP-0/1.5/1/2 TDP-5 TDP-6 Средината мувла Кол. 28mm Висина : 17mm Кол. 37mm Висина : 22mm Кол. 40mm Висина : 22mm Горниот умре Висина 40mm Висина 42mm Висина 45mm Дното умре Висина 40mm Висина 42mm Висина 43mm

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
TDP/ZP
Бренд Име:
TIAN ТОЈ МАШИНИ
is_customized:
Yes
Тип:
Хардвер Алатка
Материјал:
Челик

Комплементите на стоката

Veconor 8PCS Професионални Реверзибилна Главата Комбинација Ratchet Клуч Сет Универзална Насочена Копчињата со Отворен Крај Spanner

Veconor 8 PCS Професионални Реверзибилна Главата Комбинација Ratchet Клуч Сет Универзална Насочена Копчињата с

DEN 665.00 773.76

Бесплатен превозот 8pcs клучните со комбинација Флексибилни ratchet клуч авто поправка на рачни алатки spanners сет за во Автомобил

8pcs клучните со комбинација Флексибилни ratchet клуч авто поправка сет на ракаалатка spanners сет на копчињата l

DEN 2307.00 2682.72

11 во 1 Средно Јаглероден Челик Клуч Хексагонални Штекер Главата на Завртката Reparing Хексадецимален Клучна Алатка за Поставување

Хексадецимален Копче11 во 1 средно јаглероден Челик Клуч Хексагонални Штекер Главата на Завртката Reparing

DEN 662.00 697.44

Бесплатен превозот! Пагоди Кабинет Мултифункционален Триаголник Модели Клучни Вода Метар Вентил Клуч Лифт Воз Врата Копчето Плоштадот

Пагоди Кабинет Мултифункционален Триаголник Модели Клучни Вода Метар Вентил Клуч Лифт Воз Врата Копче

DEN 446.00 469.44

6 Инчен Дестинации Мајстор 3 Тркала Двигател е Dolly 132LB Капацитет Одличен За Движење на Мебел, Апарати за Движење уред клуч

6 Инчен Дестинации Мајстор 3 Тркала Двигател е Dolly 132 LB Капацитет Одличен За Движење на Мебел, Апарати за Д

DEN 911.00 1199.04

Продажба 9pcs L-Форма Хром Vanadium Челик Медиум Долг Внатрешен Хексагонални Клуч со Топката Главата и Складирање Кутија за Home

Продажба 9pcs LФорма Хром Vanadium Челик Медиум Долг Внатрешен Хексагонални Клуч со Топката Главата и Складир

DEN 306.00 359.52