• Новак
12pcs Свеж Стил Цвет Печатени Метал Врзивно Клипови Канцеларија учење Обезбедува мали и поголеми 6pcs

12pcs Свеж Стил Цвет Печатени Метал Врзивно Клипови Канцеларија учење Обезбедува мали и поголеми 6pcs

DEN 119.04
DEN 100.00 -16 %

Достапност
Производот е достапен


Свеж Стил Цвет Печатени Метал Врзивно Клипови Белешки Буква На Хартија Клип Канцелариски Материјали Случаен Стил
Функција :
Материјал : Метал
Боја : случајни send.
Големина : S : 19 X 38mm
L : 25 X 48mm
100% сосема нов и висок квалитет
Овој Пакет Врзивно Клиповите за зачувување на документи, сметки, писма организиран.
За Дома или Професионална Употреба
за одржување на школската работа, канцелариски документи & записи организиран
Направени од Високо квалитетен Челик
Answer : ___________________________ Note : pls дозволете Мерка грешки 0-2mm.
Пакување :
12 компјутери врзивно clip ( мали 6pcs + голем 6pcs, измешани бои )

Декларирани спецификации

Бренд Име:
KOQZM
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
метал врзивно клипови
Тип:
врзивно клип
Магнетно:
Yes
Големина:
1.9 * 3.8 * 0.7 cm

Комплементите на стоката

Преносни Нови 10pcs Метал Одбор Клипови Силна Канцелариски Клип 10cm Училиште Office Документ Метален Клип Додатоци Со Клипови

Висок Квалитет 10pcs Метал Одбор Клипови Преносни 10cm Школа Канцеларија за Цртање и Пишување Одбор Пролет

DEN 441.00 479.52

ТОПЛА датотеки класификација книга обврзувачки хартија датотека папки врзивно клип лабава лист врзивно канцелариски папка прстен

ТОПЛА датотеки класификација книга обврзувачки хартија датотека папки врзивно клип лабава лист врзивн

DEN 297.00 312.48

L58cm Пластични Виси Екранот Стока Клип Ленти во Супермаркет W4cm За продажба на Мало Продавница Стока Производи Промоција 200pcs

Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО, ако нема одговор за вас во рок од 48 часа, ве молиме проверете на спам во ваш

DEN 4740.00 5097.12

2 дупки Метална спирала врзивно клип од не ' рѓосувачки челик О7 и Б6 врзивно датотека папка клипот прстен врзивно клип железо

Answer : ___________________________ Note : овој објект секој 2.6 ДОЛАРИ само продаде 1pcs, ве молиме да го знаете ова, не се про

DEN 124.80

Никогаш Не Се Зголеми Злато Мода Хартија Клип Pin Кутија Метал Хартија Клипови Фото Клип Носителот На Златниот Ознака Подарок

Опис на ПроизводотНикогаш Не Се Зголеми Злато Мода Хартија Клип Pin Кутија Метал Хартија Клипови Фото Кл

DEN 360.00 379.20

Креативни Метал Мини билет менгеме Личност Едноставна Ултра-тенок Нерѓосувачки Челик менгеме злато Клип Метален Клип Метал Клипови

Ќе Ви се Допадне ..Бесплатен превозот со авион5% попуст за 2 компјутери или повеќеМатеријал : нерѓосувачк

DEN 240.00

50 КОМПЈУТЕРИ Природни Шарени Мини Обоени Пролет Дрво Клипови Облека Фото Хартија Колче Pin Clothespin Занает Клипови Партија

Функција : Материјал : ДрвениГолемина : 3.5 cm / 1.38 инч,Боја : Природна,Шарени ДА се ИЗБЕРЕПакет се вклучени :

DEN 108.00 128.64

Пластични ПОП Знак на Екранот од Страна на Плоштад База Силно Лепило Допрете Со Бесење Прстен Во трговијата на Мало Продавница

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

DEN 46872.00 50400.00

100pcs Клипови хартија клипови Ознака Paperclip Канцелариски Материјали училиште канцелариски материјали Метал Врзивно Клипови

Ние може да ви испрати на производ слики откако ќе се направи исплата.Ако треба во трговијата на мало па

DEN 177.00 187.68

Канцеларија алатка! 90pcs/многу 9526 Зафат Клипови Булдог Клипови Писмо Клипови Сребро Метал хартија Клипови големина 19 мм нерѓосувачки

)Пакетот Вклучува : 90 парчиња од хартија клипови1) За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на

DEN 592.00 800.16

10 Компјутери 3 Инчен Фотографија Студио Позадина Стојат Носителот Клипови Позадина Стеги Штипки За Статистика Училиште Канцелариски

10 X Фото Студио Светлина Фото Позадина Клипови Позадина Стеги Тип 3 инчиДолжина : Околу.3 инчи(МИНИ) Боја :

DEN 338.00 402.72

Бесплатен Превозот(9pcs/многу) 75mm Моќ метал Зафат Клипови сребро Булдог клип од не ' Рѓосувачки челик билет клип канцелариски

ДобредојдеВашето задоволство е најдобар ги охрабри за нас!Конкурентна цена;Неверојатен квалитет;Одлич

DEN 468.00 571.20