• Новак
Преносни Имитација Ратан Ручек торба Подебели изолирани торба Изолирани Платно Ручек Торба Пати Термички Храна Складирање Кошница

Преносни Имитација Ратан Ручек торба Подебели изолирани торба Изолирани Платно Ручек Торба Пати Термички Храна Складирање Кошница

DEN 353.76
DEN 212.00 -40 %

Достапност
Производот е достапен


Големина : 22x14x12 cm (8.7x5.5x4.7 Инчи)
Боја : Дрво боја
Пакет содржи : 1 парчиња.
Предност :
1.100% Сосема нов, еко-пријателски
2.Одличен квалитет,трајни
3.Лесно да се чисти , рециклирање за употреба.
4.Имаат голем капацитет ,храбар рачки

Декларирани спецификации

Бренд Име:
Strongwell
Материјал:
Растителните Влакна
Стил:
Персоналните Прилагодување
Пакување:
Пена + Тетрапак Кутии
Име:
ручек торба
боја:
Розова , Сина , Црна
Тип:
Еко-Пријателски
Карактеристики:
Изолирани торба
посебни:
Порибено
Користење на:
Бенто торба

Комплементите на стоката

ПВЦ Виси Бања Тапа Кошница Закачалка Потоне Тапа Одвод Складирање Кошница Носителот Кујнскиот Сунѓер Сапун Дребулии Складирање

ПВЦ Виси Бања Тапа Кошница Закачалка Потоне Тапа Одвод Складирање Кошница Носителот Кујнскиот Сунѓер С

DEN 115.00 239.52

Пластични Потоне Потрошувачка Кошница 3Colors Кујна Перење Gadget подавајќи му се Исцеди За Овошје и Зеленчук Перење Кошница

Пластични Потоне Потрошувачка Кошница 3 Colors Кујна Перење Gadget подавајќи му се Исцеди За Овошје и Зеленчу

DEN 216.00 287.52

2pc Пластични патка јајце складирање кутија голема кутија кујна појасни фрижидер јајце кутија се стави јајце полица Кујна Чување

2pc Пластични патка јајце складирање кутија голема кутија кујна појасни фрижидер јајце кутија се стави ј

DEN 1152.00 1439.52

2017 Жолта нето орев костен шунка колбас лукот и ѓумбирот супермаркет пластична амбалажа кеса мала мрежа торби на овошје нето

2017 Жолта нето орев костен шунка колбас лукот и ѓумбирот супермаркет пластична амбалажа кеса мала мрежа

DEN 287.52

5L/MIN Мали електрични вшмукување млазницата стојат торба соја млеко слива чај, сок од соја млеко пијалаци течни пополнување

1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ..

DEN 22709.00 23904.00