• Новак
4pcs/многу MLT-R804S mlt r804s r804 тапан чип за Samsung MultiXpress X3220NR X3280NR 3220 3280 печатач кертриџ чипови

4pcs/многу MLT-R804S mlt r804s r804 тапан чип за Samsung MultiXpress X3220NR X3280NR 3220 3280 печатач кертриџ чипови

DEN 2496.00

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме undersatand,ви благодарам.
Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот.Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации.4pcs/многу MLT-R804 S mlt r804s r804 тапан чип за Samsung Multi Xpress X3220 NR X3280 NR 3220 3280 печатач кертриџ чипови
За Бренд : Samsung
Чип Тип : Тапан чип
Чип Функција : Компатибилни Нови
Чип Модел : MLT-R804 S
Боја : Црна
Страница Принос : 50,000 страници
Чип Верзија : EXP
Машина Модел : Multi Xpress 3220 NR 3280 NR
Пакет Содржина :
4pcs x тапан чипови Слични пакување :
Слично Пакување :
Шопинг Водич Ако ви треба масовно нарачки, ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви даде попуст на цената.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писмо. Ви благодариме.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
По-продажбата на услугата. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас,тогаш ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Превозот Начин
Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме . Голем износ на пари на нарачката, ние може да обезбеди услуга која е прогласена за пониска вредност да ви помогне да advoid на високи тарифи.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.

Декларирани спецификации

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Мулти-функционални Печатач
Број На Модел На:
MLT-R804S
Бренд Име:
CNAPPRO
Структура:
Едно парче Кертриџ
Компатибилен Бренд:
Samsung
боја :
Црна
Страница Принос:
50К
се користи во:
MultiXpress X3220NR X3280NR
Чип tye:
Тапан чип
ОЕМ Кодот:
MLT-R804S
регионот:
EXP
Количина:
4pcs/многу
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
време на испорака:
2-5 работни дена по плаќање
Име на производ:
4pcs/многу MLT-R804S mlt r804s r804s 804 тапан чип за Samsung

Комплементите на стоката