• Новак
Q7516A ЧИП за HP LaserJet 5200 5200n 5200L за Canon LBP 3500 3900 3920 3950 3970 7516A ЧИП 5200L ЧИП

Q7516A ЧИП за HP LaserJet 5200 5200n 5200L за Canon LBP 3500 3900 3920 3950 3970 7516A ЧИП 5200L ЧИП

DEN 864.00

Достапност
Производот е достапен


Испраќаат КОЛИЧИНА
Како и обично 50pcs биде предаден. Или забелешка вашиот мешани количина
Се користи во печатач модели
За HP Laser Jet 5200/5200n/5200tn/5200dtn/5200 L за Canon LBP 3500/3900/3920/3950/3970
Верзија
Втората светска војна
Боја
Б.К.
Принос
12 K
ОЕМ број
Q7516 A
Повратни информации со 5 ѕвезди за вашиот референца.

Декларирани спецификации

Тип:
Кертриџ Чип
HP Laserjet Компатибилен Модел:
1010
Број На Модел На:
Q7516A ЧИП за HP LaserJet 5200 5200n 5200L
Компатибилен Бренд:
HP Laserjet
Бренд Име:
DOINK
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
боја:
МОНО
верзија:
WW
Се користи во модел на печатач :
LaserJet 5200 5200n 5200L за Canon LBP 3500 3900 3920 3950 3970
ОЕМ број:
Q7516A
компатибилен чип:
Стабилен
Принос:
12K
Ласерски pirnter чип:
фабрика
примерок ред:
Прифатливо
слободни:
превозот
Висок:
квалитет

Комплементите на стоката