• Новак
50Pcs бесплатен превозот ласерски сече Бисерна мини пеперутка дизајн Свадба Покана Седиште Името табела на држачот за Картички партија материјали

50Pcs бесплатен превозот ласерски сече Бисерна мини пеперутка дизајн Свадба Покана Седиште Името табела на држачот за Картички

DEN 623.52
DEN 561.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


Изборот ни е вистинскиот избор!
50 Pcs бесплатен превозот ласерски сече Хартија мини butterly дизајн Свадба Покана Седиште Името табела на држачот за Картички за партиски материјали
МАТЕРИЈАЛ 220g Бисер Стр aper / Направени да Нарачате ГОЛЕМИНА 110*90mm / Според Вашите Барања ЛОГОТО Слободни Дизајн, Прилагодена Покана Картички MOQ 50 компјутери/Стил АКО Прилагодено MOQ>=300 ( Мешана Боја е Достапен ) TECHNIC Ласерско Сечење Покана Картички ПАКУВАЊЕ OPP Вреќа 10pcs/Торба ( Или како Вашата Потреба ) ИСПОРАКАТА од Страна на ТНТ/DHL/UPS/Федекс/EMS/Кина Пост или на Барање на купувачот на ПЛАЌАЊЕ T/T,Western Union,Зачувам,Кредитна Картичка,Парични ОЕМ ве Молиме да ги Споделите со Нас Вашите Барања за Големина,Материјал,Дизајн,Амбалажа и Други, Нашиот Професионален Дизајн Одделот Ќе се Обидеме потрудиме да го Направи Тоа. Ако Имате Посебна Идеја и Условите,ве Молиме да Ни Каже. Ние Ќе се Обидеме потрудиме да се Направи Сте Задоволни со Одлична Услуга и прифатлива Цена!
Ве молиме изберете боја( вклучувајќи ги и внатрешните хартија во боја ) ви треба, со напомена дека кога местото цел или контактирајте со нас откако ќе ги купите, или на друго место боја ќе бидат испратени по случаен избор.
*Напомена : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори, Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот.

Декларирани спецификации

боја:
Бренд Име:
gracesky
празник:
Големиот Настан,Универзална,Денот на Благодарноста,Годишнина,Денот на Вљубените,Забава,Роденден,Свадба
Стил:
Други
Музика:
No
Број На Модел На:
GSt-97
Објектот:
покана табела картички
Материјал:
бисер на хартија/обична хартија
Повод:
универзална партија
Technic :
ласерско сечење
Пакет:
10pcs/opp вреќа
Настан & Партија Ставка Type:
партија декорација
боја:
23 видови на бои за да биде избрана,видете боја шема подолу
Формат:
име на место картички
Ширевте Големина:
110X90mm
Име на производ:
шупливи од Хартија пеперутка Ласерско Сечење Седиште Свадба, Роденден Картички

Комплементите на стоката

60Pcs ласерски сече едноставна Љубов срце облик табела Картички Свадба Партија Покана сакаат име Картички за партија дома Декорација

Изборот ни е вистинскиот избор!50 Pcs ласерски сече едноставна Љубов срце облик табела Картички Свадба Па

DEN 518.00 575.52

H&D Број 1-30 Слонова Коска Трепет Свадба Шише Вино Табела Број Обвива Шупливи Ласерски Сече Пеперутка Дизајн Гроздобер Home/Партијата

Нашиот приоритет број еден е 100% задоволството на нашите клиенти ,затоа се одличен фидбек е многу важна з

DEN 532.00 604.80

До 2015 едноставен дизајн кинески црвени ласерски сече свадба покана картичка со бесплатен превозот свадба покани за свадба декорација

До 2015 едноставен дизајн кинески црвени ласерски сече свадба покана картичка со бесплатен превозот свад

DEN 2256.00 2399.52

Домот топла продаде добар квалитет јасно акрилик свадба покана картички различни бои на располагање свадба корист покана картички

Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со стоката што ги примате, ве молиме контактирајте со

DEN 3120.00