• Новак
50pcs бесплатен превозот Круна дизајн ласерски сече бисерна хартија Име Место Свадба покана Табела Картички за Партија дома Декорација

50pcs бесплатен превозот Круна дизајн ласерски сече бисерна хартија Име Место Свадба покана Табела Картички за Партија дома Декорација

DEN 623.52
DEN 549.00 -12 %

Достапност
Производот е достапен


Изборот ни е вистинскиот избор!
50pcs бесплатен превозот ласерски сече Домот Круна дизајн хартија Име Место Свадба покана Картички за Партија Табела дома Декорација
МАТЕРИЈАЛ 220g Бисер Стр aper / Направени да Нарачате ГОЛЕМИНА 110*90mm / Според Вашите Барања ЛОГОТО Слободни Дизајн, Прилагодена Покана Картички MOQ 50 компјутери/Стил АКО Прилагодено MOQ>=300 ( Мешана Боја е Достапен ) TECHNIC Ласерско Сечење Покана Картички ПАКУВАЊЕ OPP Вреќа 10pcs/Торба ( Или како Вашата Потреба ) ИСПОРАКАТА од Страна на ТНТ/DHL/UPS/Федекс/EMS/Кина Пост или на Барање на купувачот на ПЛАЌАЊЕ T/T,Western Union,Зачувам,Кредитна Картичка,Парични ОЕМ ве Молиме да ги Споделите со Нас Вашите Барања за Големина,Материјал,Дизајн,Амбалажа и Други, Нашиот Професионален Дизајн Одделот Ќе се Обидеме потрудиме да го Направи Тоа. Ако Имате Посебна Идеја и Условите,ве Молиме да Ни Каже. Ние Ќе се Обидеме потрудиме да се Направи Сте Задоволни со Одлична Услуга и прифатлива Цена!
Ве молиме изберете боја( вклучувајќи ги и внатрешните хартија во боја ) ви треба, со напомена дека кога местото цел или контактирајте со нас откако ќе ги купите, или на друго место боја ќе бидат испратени по случаен избор.
*Напомена : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори, Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот.

Декларирани спецификации

боја:
празник:
Големиот Настан,Универзална,Годишнина,Денот На Благодарноста,Забава,Роденден,Свадба
Бренд Име:
gracesky
Стил:
Други
Музика:
No
Број На Модел На:
GSt-44
Објектот:
покана табела картички
Материјал:
бисер на хартија/обична хартија
Повод:
универзална партија
Technic :
ласерско сечење
Пакет:
10pcs/opp вреќа
Настан & Партија Ставка Type:
партија декорација
боја:
23 видови на бои за да биде избрана,видете боја шема подолу
Формат:
име на место картички
Ширевте Големина:
110X90mm
Име на производ:
ласерско сечење бисерни птици Име Место Свадба покана Картички

Комплементите на стоката

Кориснички 5x7inch Црна Акрилна Роденден Покана Картичка Слатка Шеснаесет Пантомимичари Топката Покана Картичка 100pcs По Многу

Кориснички 5x7inch Црна Акрилна Роденден Покана Картичка Слатка Шеснаесет Пантомимичари Топката Покана К�

DEN 15360.00

50pcs Бесплатен Превозот Нови мајмун дизајн ласерски Сече и име на Место Седиште Покана Првенство Картички за Бебе Туш Роденден

Изборот ни е вистинскиот избор!50pcs Бесплатен Превозот Нови мајмун дизајн ласерски Сече и име на Место Се

DEN 432.00 479.52

3D Ласерски Сече рачно изработени Двојно-декер Автобус Автомобил Хартија Покана Честитки Разгледница Деца Деца Роденден Креативен

ОписМатеријал : Висок Квалитет Специјалност хартија + Холандија бел картонБоја : Како што е прикажано во

DEN 143.00 150.24

50pcs Бесплатен Превозот Прекрасна Зајакот дизајн ласерски Сече и име на Место Седиште Покана Првенство Картички за Бебе Туш

Изборот ни е вистинскиот избор!50pcs Бесплатен Превозот Нов Прекрасен Зајакот дизајн ласерски Сече и име �

DEN 432.00 479.52

До 2015 едноставен дизајн кинески црвени ласерски сече свадба покана картичка со бесплатен превозот свадба покани за свадба декорација

До 2015 едноставен дизајн кинески црвени ласерски сече свадба покана картичка со бесплатен превозот свад

DEN 2256.00 2399.52

Романтични Поканува Картичка Домот, Ласерски Сече Бела Розова Настан Партија Материјали Декорација Љубовник Цвет Хартија Покана

Опис : Со 2017 нов дизајн,оваа картичка е од голема популарност кај нашите клиенти.Ќе ви се љубовта,ветувам

DEN 2295.00 4882.56

50Pcs бесплатен превозот ласерски сече Бисерна мини пеперутка дизајн Свадба Покана Седиште Името табела на држачот за Картички

Изборот ни е вистинскиот избор!50 Pcs бесплатен превозот ласерски сече Хартија мини butterly дизајн Свадба По�

DEN 561.00 623.52

Домот топла продаде добар квалитет јасно акрилик свадба покана картички различни бои на располагање свадба корист покана картички

Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со стоката што ги примате, ве молиме контактирајте со

DEN 3120.00