• Новак
60Pcs ласерски сече едноставна Љубов срце облик табела Картички Свадба Партија Покана сакаат име Картички за партија дома Декорација

60Pcs ласерски сече едноставна Љубов срце облик табела Картички Свадба Партија Покана сакаат име Картички за партија дома Декорација

DEN 575.52
DEN 518.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


Изборот ни е вистинскиот избор!
50 Pcs ласерски сече едноставна Љубов срце облик табела Картички Свадба Партија Покана сакаат име Картички за партија дома Декорација
МАТЕРИЈАЛ 220g Бисер Стр aper / Направени да Нарачате ГОЛЕМИНА околу 80*90mm / Според Вашите Барања ЛОГОТО Слободни Дизајн, Прилагодена Покана Картички MOQ 50 компјутери/Стил АКО Прилагодено MOQ>=300 ( Мешана Боја е Достапен ) TECHNIC Ласерско Сечење Покана Картички ПАКУВАЊЕ OPP Вреќа 10pcs/Торба ( Или како Вашата Потреба ) ИСПОРАКАТА од Страна на ТНТ/DHL/UPS/Федекс/EMS/Кина Пост или на Барање на купувачот на ПЛАЌАЊЕ T/T,Western Union,Зачувам,Кредитна Картичка,Парични ОЕМ ве Молиме да ги Споделите со Нас Вашите Барања за Големина,Материјал,Дизајн,Амбалажа и Други, Нашиот Професионален Дизајн Одделот Ќе се Обидеме потрудиме да го Направи Тоа. Ако Имате Посебна Идеја и Условите,ве Молиме да Ни Каже. Ние Ќе се Обидеме потрудиме да се Направи Сте Задоволни со Одлична Услуга и прифатлива Цена!
Ве молиме изберете боја( вклучувајќи ги и внатрешните хартија во боја ) ви треба, со напомена дека кога местото цел или контактирајте со нас откако ќе ги купите, или на друго место боја ќе бидат испратени по случаен избор.
*Напомена : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори, Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот.

Декларирани спецификации

боја:
Бренд Име:
gracesky
Шема:
Виткање Тип
празник:
Универзална,Денот На Благодарноста,Годишнина,Забава,Роденден,Свадба
Стил:
Други
Музика:
No
Број На Модел На:
GSw-2
Објектот:
покана табела картички
Материјал:
бисер на хартија/обична хартија
Повод:
универзална партија
Technic :
ласерско сечење
Пакет:
10pcs/opp вреќа
Настан & Партија Ставка Type:
партија декорација
боја:
23 видови на бои за да биде избрана,видете боја шема подолу
Формат:
место име сакаат картички
Ширевте Големина:
80X90mm
Име на производ:
Љубов срцето Г-дин Г-ѓа Ласерски Сече Седиште име Свадба покана сакаат картички

Комплементите на стоката

50pcs Бесплатен Превозот Прекрасна Зајакот дизајн ласерски Сече и име на Место Седиште Покана Првенство Картички за Бебе Туш

Изборот ни е вистинскиот избор!50pcs Бесплатен Превозот Нов Прекрасен Зајакот дизајн ласерски Сече и име

DEN 432.00 479.52

Романтични Поканува Картичка Домот, Ласерски Сече Бела Розова Настан Партија Материјали Декорација Љубовник Цвет Хартија Покана

Опис : Со 2017 нов дизајн,оваа картичка е од голема популарност кај нашите клиенти.Ќе ви се љубовта,ветувам

DEN 2295.00 4882.56

50 парчиња Злато Ласерско сечење Кинески Злато покана картичка за Свадба покана картичка индивидуализира бизнис картичка invitaiton

Опис : За Поканитематеријал : 250g СЕДИШТЕТО Holand картонГолемина : 127x185mmБоја : ЦрвенаЗа Внатрешна КартичкиМ

DEN 2371.00 2496.00

100pcs романтична Љубов Срцето Ласерски Сече Свадба Партија Табела Име Место Картички Корист Оркестарот Свадба Картички Декорација

100pcs романтична Љубов Срцето Ласерски Сече Свадба Партија Табела Име Место Картички Корист Оркестарот С

DEN 575.52

H&D Број 1-30 Слонова Коска Трепет Свадба Шише Вино Табела Број Обвива Шупливи Ласерски Сече Пеперутка Дизајн Гроздобер Home/Партијата

Нашиот приоритет број еден е 100% задоволството на нашите клиенти ,затоа се одличен фидбек е многу важна з

DEN 532.00 604.80

50Xfree превозот ласерско сечење Нови Цвеќиња четири страна отворен дизајн покана картички со внатрешен хартија за свадба партија

Ако Имате Посебна Идеја и Условите,ве Молиме да Ни Каже но, ако шарени или злато текст, ние ви препорачув

DEN 2073.00 2303.52

3D Ласерски Сече рачно изработени Pachira Macrocarpa Пари Дрво Хартија Покана Честитки Разгледница Нова Година Бизнис Креативен

ЗАБЕЛЕШКА : Секоја gretting картичка има плик.ОписМатеријал : Висок Квалитет Специјалност хартија + Холанди

DEN 156.00 163.68

До 2015 едноставен дизајн кинески црвени ласерски сече свадба покана картичка со бесплатен превозот свадба покани за свадба декорација

До 2015 едноставен дизајн кинески црвени ласерски сече свадба покана картичка со бесплатен превозот свад

DEN 2256.00 2399.52

50Pcs бесплатен превозот шупливи ласерски сече тиква дизајн Велигден Роденден Седиште Име табела носителот Покана Картички партија

Изборот ни е вистинскиот избор!50 Pcs бесплатен превозот шупливи ласерски сече тиква дизајн Велигден Роде

DEN 561.00 623.52

4 Pack/многу DIY Гроздобер Ретро Kraft Хартија Разгледница Мистериозна Тајна Магии Разгледница Бајка Стил Покана Картичка трговија

Материјал : ХартијаТежина : околу 65g / пакетГолемина : Како фотографија покажуваКоличина : 1 lot=4 пак,1 пакет

DEN 856.32

3D Ласерски Сече рачно изработени Двојно-декер Автобус Автомобил Хартија Покана Честитки Разгледница Деца Деца Роденден Креативен

ОписМатеријал : Висок Квалитет Специјалност хартија + Холандија бел картонБоја : Како што е прикажано во

DEN 143.00 150.24

Домот топла продаде добар квалитет јасно акрилик свадба покана картички различни бои на располагање свадба корист покана картички

Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со стоката што ги примате, ве молиме контактирајте со

DEN 3120.00

30pcs Топла Продажба Ласерски Сече Хартија Картички Покана за Свадба/Роденден Покана Картички/Честитки Обезбедува Бесплатен Превозот

Нарачки ќе биде предаден во рамките на обработка дена по плаќање на проверка Ние само брод да се потврди

DEN 1754.00 2063.52