• Новак
Nesitu Гроздобер Дебели Вистинска Кожа Вистинска Кожа Трајни Жени Мажи Пасош Покрие Пасош Носителот Паричникот Кредитна Картичка Носителот #M2165

Nesitu Гроздобер Дебели Вистинска Кожа Вистинска Кожа Трајни Жени Мажи Пасош Покрие Пасош Носителот Паричникот Кредитна Картичка

DEN 1151.04
DEN 576.00 -50 %

Достапност
Производот е достапен


Боја на разликата
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.100% Гаранција за одлична вистинска кожа (крава кожа)
. Вообичаено е дозволиво разлики во големината се околу 1-2 см во мерењето. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.темно кафеава боја/кафеава боја
УПОТРЕБА : паричникот,кредитна картичка носител на пасош маска,носител на пасош
Превозот
1.
Производ Карактеристики
.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Бренд Име:
Nesitu
Употреба:
Кредитна Картичка
Пол:
Мажи
Стил:
Гроздобер
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Не Патент
Број На Модел На:
M2165
Објектот Ширина:
14cm
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
0.12kg
Обликот:
Перница
Материјал Состав:
Кравја Кожа
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Точка име :
пасош маска

Комплементите на стоката

XZXBBAG Вистинска Кожа Голем Капацитет Картичка ID Носители Случај Унисекс Кредитна Картичка Торба 60 Слотови Hasp банковна Картичка,

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Веднаш Ваша

DEN 426.00 448.80

XZXBBAG Мажите Мода Hasp Картичка ID Носители Машки СТП Кожа Бизнис Виткање Паричникот Парични Клипови Повеќе Картичка Торба

Понекогаш се испорача време може да биде и подолго,но не грижете се ,вие секогаш ќе биде заштитена,нема д

DEN 346.00 364.32

BONAMIE Мода Дама Луксузни Краток Кредитна Картичка Носителот на Убава Еднорог Фламинго Ананас Мрзливост Pttern RFID Печати Паричникот

12509122901.Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени .2.За царина ?Обично ние ќе се изјасни

DEN 334.00 630.24

Нови Мажите На Ултра-Тенок Вистинска Кожа Голем Капацитет Долго Картички Пакет Мулти-Картичка Малку Паричникот Торба Човек Банка

Ве молиме контактирајте ме пред да се врати Ние ви нудиме најновите креации со широк спектар на стилови

DEN 1002.00 1670.40

2018 Нов Стил за Мажи Кредитна Картичка Случај Вистинска Кожа Бизнис Картичка Носителот Анти-кражба RFID Паричникот Автоматско

Белешки за корисницитеПревозот1 По нарачување на производ, ве молиме потврдете го вашиот испорака на ин

DEN 595.00 1165.92

Zongshu Големи Нови Алуминиумски унисекс вработен покрие Сребро Конференција Работник Значка Lanyard Кабелот за Статистика Изложба

Zongshu Големи Нови Алуминиумски унисекс вработен покрие Сребро Конференција Работник Значка Lanyard Кабелот

DEN 149.00 240.00

BLEVOLO 90 Слотови Бизнис Кредитна Картичка Носителот Мажи Жени Кожа Банка Картичка Пакет Паричникот Унисекс Hasp ID Картички

BLEVOLO 90 Слотови Бизнис Кредитна Картичка Носителот Мажи Жени Кожа Банка Картичка Пакет Паричникот Унисе

DEN 444.00 568.80

THIKIN Жените Пасош Покрие Мажите Бизнис Картичка Носителот Филм Печати женска Чанта Тинејџер Момчиња Девојчиња Картичка Паричникот

За Пад на Превозот и трговија на Големо Ние обезбеди пад на превозот и трговија на големо serivce,исто така

DEN 405.00 623.52

Пасош Покрие Porte Картата Carte Картичка Случај Патување Паричникот Бизнис ID Bolsa Нова Кредитна Картичка Носителот Торба СТП

Тоа е дозволено на боја малку поинаква,бидејќи на проблемот на компјутер и камерата е пиксели.Тоа може д

DEN 333.00 350.40