• Новак
LOVBEAFAS 2018 Мода Boho Долго Капка Обетки За Жените Накит Кристал Етничка Гроздобер Обетки Моќ Бохемски Обетки

LOVBEAFAS 2018 Мода Boho Долго Капка Обетки За Жените Накит Кристал Етничка Гроздобер Обетки Моќ Бохемски Обетки

DEN 107.04
DEN 75.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен


dianxiaobao_1
dianxiaoba

Декларирани спецификации

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LOVBEAFAS
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ER10238
Материјал:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Големина:
8.6cm*3.5cm
одговараат за:
Подароци,Партија,Birthday (Роденден), Дневна,Ангажирање,Собирање
Води:
слободни
никел:
слободни
ODM:
на располагање
ОЕМ:
Добредојде
Пакување:
1pair/opp вреќа
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
начин на плаќање:
Master card,VISA,Webmoney,Boleto,Итн

Комплементите на стоката

година Трендовски симпатична Whippet капка обетки злато сребро позлатен трговија на големо обетки жените мода накит од индија

Whippet обетки е рачно изработени обетки,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат еден елегантен из

DEN 748.00 1151.52

KIVN Накит Dangle CZ Кубни Циркони Женска Девојки Булчински Свадба Симулирани Бисер Обетки Роденден Подароци 6pcs Многу Големо

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр�

DEN 2160.00 2770.08

година Трендовски симпатична Poodle капка обетки злато сребро позлатен трговија на големо обетки жените мода накит од индија

Poodle обетки е рачно изработени обетки,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат еден елегантен из�

DEN 748.00 1151.52

Вечен свадба Жените Подарок збор 925 Sterling silver вистински [убава] слатководни бисер бисер капка обетки обетки Природни Genui

Штети настанати од страна на купувачот нема да бидат опфатени во рамките на оваа политика.00 Светла бисе�

DEN 2838.00 5458.08

2 Големини Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик Емајл И Школка Римската Нумеричка Капка Обетки За Жените Златна Боја Жена Накит

Ние одговор на сите наши Пораки во рок од 24 часа или помалку Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или друг

DEN 180.00 239.52

KIVN Мода Накит Капка Dangle Сина CZ Кубни Циркони Женска Девојки Свадба Булчински Обетки Роденден Подароци 6pcs Многу Големо

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр�

DEN 2407.00 3085.92

триаголник бисер ѓердани со школка цвет заклучување на модата жените накит 10-11MM природни скапоцен камен/камени/корални/опал

да повеќето земји во Европа Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на Aliexpress како превозот

DEN 1476.00 1867.68

Вечен свадба Жените Подарок збор 925 Sterling silver вистински Природните слатководни бисер обетки, приврзоци, накит, два сета,

5 mm Бисер облик : варен пунџа круг, многу полн, позитивен ефект е тркалезна јо јо! Материјал : чисто сребро

DEN 4935.00 9490.08

Гроздобер трговија на големо Јасно микро Отвори поставување Капка dangle Долго earring,кубен циркониум и Бисер мода најдобар

Гроздобер трговија на големо Јасно микро Отвори поставување Капка dangle Долго earring,кубен циркониум и Бисе

DEN 473.00 648.00

Тренди симпатична италијански Greyhound капка обетки злато сребро позлатен трговија на големо обетки жените мода накит од индија

Италијански Greyhound обетки е рачно изработени обетки,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат еде�

DEN 748.00 1151.52

Вечен свадба Жените Подарок збор 925 Sterling silver вистински Слатководни бисер обетки обетки S925 сребро срце облик на женски

Штети настанати од страна на купувачот нема да бидат опфатени во рамките на оваа политика.58мм )( Индустр�

DEN 2788.00 5362.08