• Новак
Сосема Нов Висок Квалитет на Модата PictureSterling Сребро 7X9mm Бела Слатководни бисер Обетки

Сосема Нов Висок Квалитет на Модата PictureSterling Сребро 7X9mm Бела Слатководни бисер Обетки

DEN 527.04
DEN 396.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен

Ние се земе викенд надвор.
контактирајте со нас
Ние да се потрудиме да се задржи во допир во текот на трансакцијата, ако имате било какви прашања во врска со листата на објектот, ве молиме слободно да ни ме
Ќе добиете одговор во рок од 24 часа. (оставајќи негативни повратни информации не може да се реши било каков проблем).
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате. Ние и придобивките од позитивни повратни информации. Љубезно ве молиме да не информирате,Ние ќе се стремиме да ги исполниме понудувачи задоволство.
се разбира ,јас ќе остави позитивни повратни информации за драги мои,вид купувачи.Ако не ви се допаѓа мојот предмети и не се задоволни со мојата услуга,ве молиме да ми кажете вашиот предлог и да ми помогне да се поправи мојот грешка.Ви благодарам многу за вашата помош. А ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да ви даде задоволувачки одговор.
Добредојдовте во мојата продавница
Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука!
Клиенти услуга :
Ако имате било каков проблем или прашање, ве молиме да ни кажете на вашиот проблем и во време. Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации. Јас ќе го реши тоа за вас како е можно (Целосна наплата или размена е валидна во текот на 60 дена по уплатата беше потврдено).
Ви благодариме за вашиот гледање и добра среќа, ако ви трговија на големо.

Декларирани спецификации

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Број На Модел На:
ААА
Метали Тип:
Никој

Комплементите на стоката

Тренди симпатична италијански Greyhound капка обетки злато сребро позлатен трговија на големо обетки жените мода накит од индија

Италијански Greyhound обетки е рачно изработени обетки,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат еде

DEN 748.00 1151.52

Вечен свадба Жените Подарок збор 925 Sterling silver вистински Специјална понуда за сите-натпревар домот природен Бисер Обетки

shipping Postal услуга во Кина се Стекнат за 1225 дена,EMS за Постигнување на 714 дена,DHL за Постигнување на 410 дена,тр

DEN 4785.00 9202.08

Тренди симпатична Јоркшир Terrier капка обетки злато сребро позлатен трговија на големо обетки жените мода накит од индија булчински

Јоркшир Terrier обетки е рачно изработени обетки,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат еден елег

DEN 748.00 1151.52

Вечен свадба Жените Подарок збор 925 Sterling silver вистински Природните слатководни бисер обетки, приврзоци, накит, два сета,

5 mm Бисер облик : варен пунџа круг, многу полн, позитивен ефект е тркалезна јо јо! Материјал : чисто сребро

DEN 4935.00 9490.08

Гроздобер трговија на големо Јасно микро Отвори поставување Капка dangle Долго earring,кубен циркониум и Бисер мода најдобар

Гроздобер трговија на големо Јасно микро Отвори поставување Капка dangle Долго earring,кубен циркониум и Бисе

DEN 473.00 648.00