• Новак
Бесплатен пакет mail продажба на модата романтични датира стандард 925 фунта сребро обетки женски долго tassels сребрен прибор

Бесплатен пакет mail продажба на модата романтични датира стандард 925 фунта сребро обетки женски долго tassels сребрен прибор

DEN 191.52

Достапност
Производот е достапен

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput .
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас.

Декларирани спецификации

Метална боја:
сребро позлатен
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
SexeMara
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
925 Sterling silver
Должина:
5.7cm
Тежина:
6g

Комплементите на стоката

Вечен свадба Жените Подарок збор 925 Sterling silver вистински [убава] слатководни бисер бисер капка обетки обетки Природни Genui

Штети настанати од страна на купувачот нема да бидат опфатени во рамките на оваа политика.00 Светла бисе

DEN 2838.00 5458.08

Гроздобер трговија на големо Јасно микро Отвори поставување Капка dangle Долго earring,кубен циркониум и Бисер мода најдобар

Гроздобер трговија на големо Јасно микро Отвори поставување Капка dangle Долго earring,кубен циркониум и Бисе

DEN 473.00 648.00

Вечен свадба Жените Подарок збор 925 Sterling silver вистински Природните слатководни бисер обетки, приврзоци, накит, два сета,

5 mm Бисер облик : варен пунџа круг, многу полн, позитивен ефект е тркалезна јо јо! Материјал : чисто сребро

DEN 4935.00 9490.08

KIVN Мода Накит Капка Dangle Сина CZ Кубни Циркони Женска Девојки Свадба Булчински Обетки Роденден Подароци 6pcs Многу Големо

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр

DEN 2407.00 3085.92

година Трендовски Брисел Грифон капка обетки злато сребро позлатен трговија на големо обетки жените мода накит од индија

Брисел Грифон обетки е рачно изработени обетки,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат еден ел

DEN 748.00 1151.52

година Трендовски симпатична Poodle капка обетки злато сребро позлатен трговија на големо обетки жените мода накит од индија

Poodle обетки е рачно изработени обетки,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат еден елегантен из

DEN 748.00 1151.52