• Новак
Долги Шарени Цвеќиња Pendant Големи Обетки Буци Уво Пирсинг Бохемски Накит Обетки Жените Brincos

Долги Шарени Цвеќиња Pendant Големи Обетки Буци Уво Пирсинг Бохемски Накит Обетки Жените Brincos

DEN 239.52
DEN 218.00 -9 %

Достапност
Производот е достапен


За Нашата продавница :
Сите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.
Долги Шарени Цвеќиња Pendant Големи Обетки Буци Уво Пирсинг Бохемски Накит Обетки Жените Brincos
Производство :
Долги Шарени Цвеќиња Pendant Големи Обетки Буци Уво Пирсинг Бохемски Накит Обетки Жените Brincos
Функција :
Големи Обетки
MOQ :
НЕ MOQ
Време На Испорака :
Околу 20-60 дена
Пакување :
Како вашата потреба,но треба да си дозволат трошоците за посебно пакување
Внимание :
Имаме многу стилови на ново производство во складирање,за овие производство можеме да испратите нив во кратко време. Ако вашата цел е повеќе од 500pcs, можете да добиете трговија на големо цена.
Ви благодариме за вашето доаѓање!

Декларирани спецификации

Главниот Камен Боја:
Многоцветни
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
Сочни Грозје
Број На Модел На:
ed00662b
Стил:
Чешка
Производство Функција:
Долги Шарени Цвеќиња Pendant Големи Обетки
Тежина:
48g
големина(за) :
9*за 3,7 см
Клучни зборови:
големи обетки
Место на Потекло:
Qingdao, Во Кина
Е Прилагодена:
Yes
Повод:
Партија,Годишнина ,Ангажирање ,Подароци ,Свадба
Пол:
Жени , Девојки
Животната средина:
за олово и никел ,кадмиум слободни
накит:
накит обетки

Комплементите на стоката

триаголник бисер ѓердани со школка цвет заклучување на модата жените накит 10-11MM природни скапоцен камен/камени/корални/опал

да повеќето земји во Европа Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на Aliexpress како превозот

DEN 1476.00 1867.68

година Трендовски Брисел Грифон капка обетки злато сребро позлатен трговија на големо обетки жените мода накит од индија

Брисел Грифон обетки е рачно изработени обетки,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат еден ел

DEN 748.00 1151.52

Тренди симпатична италијански Greyhound капка обетки злато сребро позлатен трговија на големо обетки жените мода накит од индија

Италијански Greyhound обетки е рачно изработени обетки,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат еде

DEN 748.00 1151.52

KIVN Мода Накит Капка Dangle Сина CZ Кубни Циркони Женска Девојки Свадба Булчински Обетки Роденден Подароци 6pcs Многу Големо

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр

DEN 2407.00 3085.92

година Трендовски Pyrenean Пастир капка обетки злато сребро позлатен трговија на големо обетки жените мода накит од индија

Pyrenean Пастир обетки е рачно изработени обетки,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат еден елег

DEN 748.00 1151.52

година Трендовски симпатична Poodle капка обетки злато сребро позлатен трговија на големо обетки жените мода накит од индија

Poodle обетки е рачно изработени обетки,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат еден елегантен из

DEN 748.00 1151.52