• Новак
BlingZircons Стилски Сребрена Боја Жените Кристал Накит Кубни Циркони Долго Tassel Капка Цвет Изјава Обетки За Дама E061

BlingZircons Стилски Сребрена Боја Жените Кристал Накит Кубни Циркони Долго Tassel Капка Цвет Изјава Обетки За Дама E061

DEN 508.80
DEN 407.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен


Точка Име : Bling Zircons Стилски Сребрена Боја Жените Кристал Накит Кубни Циркони Долго Tassel Капка Цвет Изјава Обетки За Дама E061 Бренд : Bling Zircons Предмет Тип : Цвет Откажат Долго Tassel Обетки Материјал : Кубни Циркони Главни Бои : Бела Earring Големина : 8.2 cm

Декларирани спецификации

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
E061
Материјал:
Кубен Циркони
Капка Earring Тип:
Цвет Tassel Обетки /Мода/ Познатиот
Метална боја:
сребрена боја
Циркони Камен Боја:
Шампањ , Бела , Зелена , Сина , Црвена
дизајн за:
Американски, Корејски, Бохемски, Европската
Материјал:
Кубен Циркони Кристално
Подарок за:
Ќерка, Сопруга, Пријателка, Жени, Девојки, Љубовници
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Повод:
Секојдневно, Роденден, Вечера, Свадба, Шопинг, Банкет
обетки големина:
8.2 cm
Точка име :
Долго Tassel Обетки,Цвет Изјава Earring

Комплементите на стоката

година Трендовски Pyrenean Пастир капка обетки злато сребро позлатен трговија на големо обетки жените мода накит од индија

Pyrenean Пастир обетки е рачно изработени обетки,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат еден елег

DEN 748.00 1151.52

KIVN Мода Накит Капка Dangle Сина CZ Кубни Циркони Женска Девојки Свадба Булчински Обетки Роденден Подароци 6pcs Многу Големо

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр

DEN 2407.00 3085.92

Тренди симпатична Јоркшир Terrier капка обетки злато сребро позлатен трговија на големо обетки жените мода накит од индија булчински

Јоркшир Terrier обетки е рачно изработени обетки,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат еден елег

DEN 748.00 1151.52

Тренди симпатична италијански Greyhound капка обетки злато сребро позлатен трговија на големо обетки жените мода накит од индија

Италијански Greyhound обетки е рачно изработени обетки,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат еде

DEN 748.00 1151.52

триаголник бисер ѓердани со школка цвет заклучување на модата жените накит 10-11MM природни скапоцен камен/камени/корални/опал

да повеќето земји во Европа Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на Aliexpress како превозот

DEN 1476.00 1867.68

2 Големини Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик Емајл И Школка Римската Нумеричка Капка Обетки За Жените Златна Боја Жена Накит

Ние одговор на сите наши Пораки во рок од 24 часа или помалку Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или друг

DEN 180.00 239.52

Вечен свадба Жените Подарок збор 925 Sterling silver вистински [убава] слатководни бисер бисер капка обетки обетки Природни Genui

Штети настанати од страна на купувачот нема да бидат опфатени во рамките на оваа политика.00 Светла бисе

DEN 2838.00 5458.08

Вечен свадба Жените Подарок збор 925 Sterling silver вистински Специјална понуда за сите-натпревар домот природен Бисер Обетки

shipping Postal услуга во Кина се Стекнат за 1225 дена,EMS за Постигнување на 714 дена,DHL за Постигнување на 410 дена,тр

DEN 4785.00 9202.08