• Новак
LOVBEAFAS 2018 Мода Boho Долго Капка Обетки За Жените Накит Кристал Етничка Гроздобер Обетки Капка Моќ Бохемски Обетки

LOVBEAFAS 2018 Мода Boho Долго Капка Обетки За Жените Накит Кристал Етничка Гроздобер Обетки Капка Моќ Бохемски Обетки

DEN 141.60
DEN 99.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ER10240
Бренд Име:
LOVBEAFAS
Пол:
Жените
Материјал:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Големина:
8cm*4.7cm
одговараат за:
Подароци,Партија,Birthday (Роденден), Дневна,Ангажирање,Собирање
Води:
слободни
никел:
слободни
ODM:
на располагање
ОЕМ:
Добредојде
Пакување:
1pair/opp вреќа
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
начин на плаќање:
Master card,VISA,Webmoney,Boleto,Итн

Комплементите на стоката

Вечен свадба Жените Подарок збор 925 Sterling silver вистински Слатководни бисер обетки обетки S925 сребро срце облик на женски

Штети настанати од страна на купувачот нема да бидат опфатени во рамките на оваа политика.58мм )( Индустр�

DEN 2788.00 5362.08

Вечен свадба Жените Подарок збор 925 Sterling silver вистински Природните слатководни бисер обетки, приврзоци, накит, два сета,

5 mm Бисер облик : варен пунџа круг, многу полн, позитивен ефект е тркалезна јо јо! Материјал : чисто сребро

DEN 4935.00 9490.08

година Трендовски симпатична Poodle капка обетки злато сребро позлатен трговија на големо обетки жените мода накит од индија

Poodle обетки е рачно изработени обетки,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат еден елегантен из�

DEN 748.00 1151.52

година Трендовски симпатична Whippet капка обетки злато сребро позлатен трговија на големо обетки жените мода накит од индија

Whippet обетки е рачно изработени обетки,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат еден елегантен из

DEN 748.00 1151.52