• Новак
Lapis Lazuli Обетки За Жените Природен Камен Вештачки Кол mond Earring Реики Шарм Европската Мода Накит 1Pair

Lapis Lazuli Обетки За Жените Природен Камен Вештачки Кол mond Earring Реики Шарм Европската Мода Накит 1Pair

DEN 479.04
DEN 393.00 -18 %

Достапност
Производот е достапен

ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Ви благодариме за секој клиент.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.Ако плаќаат за сите предмети цена > $200, пакетот ќе се надгради и да се изразат превозот од DHL, или ЕМС .
Внимание, Ве Молам!
Бесплатен превозот за сите нарачки. Јас цел за добра комуникација како и одлична бизнис репутација и не негативни повратни информации или спорови. Ако плаќаат за сите ставки цената Ние не обезбеди следење на број за мали наредби. По 25 дена, ако сеуште не сте го добиете вашиот предмети, ве молиме e-mail мене, па јас може да го реши ситуацијата побрзо.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Клиентите може да се меша цел различни стоки. Ако не го добиете вашиот објект во рок од 25 дена, ве молиме да не ми даде негативни повратни информации и не се отвори случајот.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација. Вашето задоволство е моја #1 целта. Ви благодариме! : )
Ви благодариме и среќен шопинг!. Ако навистина не може да го прифати нашиот пратката политика,ве молиме двојно размислете пред да купите. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.

Декларирани спецификации

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
AA001030079
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Метали Тип:
сребро позлатен
Назад Наоѓање:
Студ Обетки
Избор На Видови :
2 Видови
Камен:
Кристално
Стил:
европа и америка
Функција:
Исцелување Чакра Амајлија
Ocasion :
Партија / Топката / Свадбата
Потрошувачите :
Жени / Мажи / Девојки / Момчиња
превозот:
Бесплатен превозот

Комплементите на стоката

Тренди симпатична Јоркшир Terrier капка обетки злато сребро позлатен трговија на големо обетки жените мода накит од индија булчински

Јоркшир Terrier обетки е рачно изработени обетки,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат еден елег

DEN 748.00 1151.52

2 Големини Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик Емајл И Школка Римската Нумеричка Капка Обетки За Жените Златна Боја Жена Накит

Ние одговор на сите наши Пораки во рок од 24 часа или помалку Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или друг

DEN 180.00 239.52

KIVN Накит Dangle CZ Кубни Циркони Женска Девојки Булчински Свадба Симулирани Бисер Обетки Роденден Подароци 6pcs Многу Големо

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр�

DEN 2160.00 2770.08

година Трендовски симпатична Whippet капка обетки злато сребро позлатен трговија на големо обетки жените мода накит од индија

Whippet обетки е рачно изработени обетки,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат еден елегантен из

DEN 748.00 1151.52

година Трендовски симпатична Poodle капка обетки злато сребро позлатен трговија на големо обетки жените мода накит од индија

Poodle обетки е рачно изработени обетки,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат еден елегантен из�

DEN 748.00 1151.52

триаголник бисер ѓердани со школка цвет заклучување на модата жените накит 10-11MM природни скапоцен камен/камени/корални/опал

да повеќето земји во Европа Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на Aliexpress како превозот

DEN 1476.00 1867.68

Вечен свадба Жените Подарок збор 925 Sterling silver вистински [убава] слатководни бисер бисер капка обетки обетки Природни Genui

Штети настанати од страна на купувачот нема да бидат опфатени во рамките на оваа политика.00 Светла бисе�

DEN 2838.00 5458.08

Секси Црвени Усни Циркон Dangle Обетки Жените Асиметрични Долго Имитација Бисер Бакар Сребро Обетки Уво Игла Исклучителна Накит

Парцели, исто така, ќе биде поради посебни причини задоцнета испорака ,за возврат ,изгубени имате било к�

DEN 562.00 624.00

Вечен свадба Жените Подарок збор 925 Sterling silver вистински Природните слатководни бисер обетки, приврзоци, накит, два сета,

5 mm Бисер облик : варен пунџа круг, многу полн, позитивен ефект е тркалезна јо јо! Материјал : чисто сребро

DEN 4935.00 9490.08

KIVN Мода Накит Капка Dangle Сина CZ Кубни Циркони Женска Девојки Свадба Булчински Обетки Роденден Подароци 6pcs Многу Големо

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр�

DEN 2407.00 3085.92