• Новак
Naomy&ZP Tassel Бохемски Капка Обетки За Жените 2017 Памук Везови Големи Долго Големи Етнички Dangle Обетки Мода Накит

Naomy&ZP Tassel Бохемски Капка Обетки За Жените 2017 Памук Везови Големи Долго Големи Етнички Dangle Обетки Мода Накит

DEN 138.24
DEN 118.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Naomy&ZP
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
ЕЛ-0429
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Памук
Метали Тип:
Железо
Тежина:
11g

Комплементите на стоката

KIVN Мода Накит Капка Dangle Сина CZ Кубни Циркони Женска Девојки Свадба Булчински Обетки Роденден Подароци 6pcs Многу Големо

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр�

DEN 2407.00 3085.92

Гроздобер трговија на големо Јасно микро Отвори поставување Капка dangle Долго earring,кубен циркониум и Бисер мода најдобар

Гроздобер трговија на големо Јасно микро Отвори поставување Капка dangle Долго earring,кубен циркониум и Бисе

DEN 473.00 648.00

2 Големини Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик Емајл И Школка Римската Нумеричка Капка Обетки За Жените Златна Боја Жена Накит

Ние одговор на сите наши Пораки во рок од 24 часа или помалку Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или друг

DEN 180.00 239.52

KIVN Накит Dangle CZ Кубни Циркони Женска Девојки Булчински Свадба Симулирани Бисер Обетки Роденден Подароци 6pcs Многу Големо

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр�

DEN 2160.00 2770.08

година Трендовски симпатична Whippet капка обетки злато сребро позлатен трговија на големо обетки жените мода накит од индија

Whippet обетки е рачно изработени обетки,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат еден елегантен из

DEN 748.00 1151.52

година Трендовски Pyrenean Пастир капка обетки злато сребро позлатен трговија на големо обетки жените мода накит од индија

Pyrenean Пастир обетки е рачно изработени обетки,тоа е мода накит Моден накит ќе се надополнуваат еден елег�

DEN 748.00 1151.52