• Новак
Дијамант Сребро Канџите Долго рака Торба Злато Дами Кристал Вечер Торба Синџир Торба Партија Банкет Вечер Спојки Кеси

Дијамант Сребро Канџите Долго рака Торба Злато Дами Кристал Вечер Торба Синџир Торба Партија Банкет Вечер Спојки Кеси

DEN 1224.96
DEN 882.00 -28 %

Достапност
Производот е достапен


Дијамант Сребро Канџите Долго рака Торба Злато Дами Кристал Вечер Торба Синџир Торба Партија Банкет Вечер Спојки Кеси
Детали За Производот
NO : 170612063626
Тежина : 600gram
Големина : 225 X50 X110 mm
Контактирајте Со Нас
1)Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.
2)Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа, ги исклучува празници и викенд (Пекинг време).
Пратката & Давачки 1 ) Ние брод во светот од DHL, UPS-от, Fedex, ТНТ, EMS, E-пакет, Кина Пост, и Сингапур Пост и така натаму. 2 ) Предмети ќе биде предаден во рок од 5 работни денови по исплата потврди. 3 ) Ако не го примите објект по 35 дена, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.
4 ) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Овие се купувачот одговорност.
Како Да Се Цел
1) ве Молиме да го користите "КОЛИЧКА" да се направи ред за повеќе од еден предмет, Кликнете на "Додади во Кошничка".
2) По сите предмети додадена на вашата корпа, кликнете на "View Количка "→"Купи од оваа продавачот", потоа го платат тоа.
Повратни информации
1) ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди како охрабрување ако не сте задоволни со нашата предмети.
2) ве Молиме контактирајте со нас, доколку не се задоволни,ние ќе ви ги понудиме најдобрите услуга, додека сте задоволни!

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Памук
Бренд Име:
YYW
Обликот:
Спојката
Повод:
Партија
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Моден
Надворешноста:
Никој
Тврдост:
Тешко
Чанти Тип:
Ден Канџите
Број На Модел На:
170612063626
Декорација:
Дијаманти
Главен Материјал:
PU
Затворање Тип:
Hasp
Пол:
Жените
170612063626:
78089
Тежина:
350 gram
Големина:
225x50x110mm
Стил:
Европски и Американски Стил
Затворање Тип:
interlocking затворач
боја:
Црна, Злато,Сребро.
тип 1:
Вечер партија торба
тип 2:
торба

Комплементите на стоката

Бренд Спојки Торба Трендовски Синџир Рамо Чанти Sac Главен Луксузни Ден Канџите Вечер Партија Рака Торба Свадба Bolsa Feminina

Бренд Спојки Торба Трендовски Синџир Рамо Чанти Sac Главен Луксузни Ден Канџите Вечер Партија Рака Торба

DEN 1059.00 1411.68

Жените гласник кеси нов паричник домот стилски sequins комбинација торба Дама Геометриски вечер торба секојдневен Гроздобер Спојки

Ве молиме љубезно се однесуваат на големината и опис внимателно пред да го купат.Големина на мерење од с

DEN 1155.00 2063.52

година Топла Продажба Промоција Солидна Торба Два Внатрешни работи Слот Џеб Kingluck Единствен Со Сјајна Стп Вечер Чанта/канџите(повеќе

Увезени приближната големина is26cm (L) x 6cm (H) x 4cm (W) Декоративни дупчење,метален затворач се направи тоа нав

DEN 648.00 720.00

2018 Жените вечер чанти дизајнер на чанти високо квалитетен моден бренд нови жените паричникот новина шарени госпоѓа благородна

Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде ка

DEN 979.00 1919.52

M405 Цртан Филм Жените Торба Мода Чанта Креативни Фокс Птица Печатење Спојки Торба Студент Девојка Жените Подарок Трговија На

ГОЛЕМИНА : 21x1 x13 cmтежина : 0.05 кг2018 Кинеската Нова Година Празник : Февруари 5Февруари 27Ние ќе испрати праз

DEN 181.00 208.80

YINGMI Керамика Мода Жените Вечер Чанти Со Рачка Ден Канџите Торба Црвено и Сино Злато Шарени Бонбони Боја на Дијаманти Свадба

YINGMI Керамика Мода Жените Вечер Чанти Со Рачка Ден Канџите Торба Црвено и Сино Злато Шарени Бонбони Боја

DEN 1140.00 1728.00

DOYUTIG Нов Ден Канџите на Жените Кеси Елегантен Вечер Партија Торба Седум Бои Женски Плик Торба Чанта Дама Спојки Кеси A149

DOYUTIG Нов Ден Канџите на Жените Кеси Елегантен Вечер Партија Торба Седум Бои Женски Плик Торба Чанта Дама

DEN 734.00 1224.00