• Новак
NP-20 CNP20 NP20 Камера Батерија USB Полнач За Casio Exilim ЕКС-М1 М2 EM20 M20U S100 S100WE Камера

NP-20 CNP20 NP20 Камера Батерија USB Полнач За Casio Exilim ЕКС-М1 М2 EM20 M20U S100 S100WE Камера

DEN 239.52
DEN 156.00 -35 %

Достапност
Производот е достапен

Ако имате проблеми со правење на вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас или aliexpress.com за помош Превозот > Парцели ќе бидат испратени до вас од страна на Регистрирани Воздухопловната дека обично трае 12 или 25 работни дена (викенд не е вклучена) да ја испорача на вашите раце. Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса. КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ. ние ќе ви даде врати ID.Ние и ветуваме на полначот ќе добиете совршено се вклопуваат за вашата батерија.
NP-20 CNP20 NP20 Камера Батерија USB Полнач За Casio Exilim ЕКС-М1 М2 EM20 M20 U S100 S100 WE Камера погоре се демо и слики, само допуштајќи знаете дека објектот. Ние секогаш обидете се најдобри за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V. Меѓутоа, ако било дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на клиентот Гаранција > 12 месеци Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот) Неисправни предмети Мора да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и оригиналниот пакет). Во повеќето случаи на превозот, нема никој должност по кредити.Бараме дека ќе контактирајте со нас Веднаш, ПРЕД да ни даде neutralor негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. А Т или други Даноци).4 V Max 500 m A Тежина : 45g Погоден Батеријата Модел : За NP-20 CNP20 NP20 Компатибилен Батеријата Дел Број : За Casio Exilim ЕКС-М1 М2 EM20 M20 U S100 S100 WE Пакетот Вклучува : 1pcs x Батерија Полнач 1pcs x USB Кабел
Плаќање > Можете да платите by Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички.

Декларирани спецификации

Брзо полнење:
No
Тип:
USB,Електрични
Пакет:
Yes
Батеријата Број:
1
Интелигентни Полнење:
No
екран:
No
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
NP-20 CNP20 NP20 Камера USB Полнач за Батеријата
Бренд Име:
ikacha
Модел:
NP-20 CNP20 NP20 Камера USB Полнач за Батеријата
се применуваат:
За Casio Exilim ЕКС-М1 М2 EM20 M20U S100 S100WE Камера

Комплементите на стоката