• Новак
BM015-BLF19E DMW-BLF19 BLF19 DMWBLF19 Камера Батерија USB Полнач За Panasonic Lumix DMC-GH3 DMC-GH4

BM015-BLF19E DMW-BLF19 BLF19 DMWBLF19 Камера Батерија USB Полнач За Panasonic Lumix DMC-GH3 DMC-GH4

DEN 239.52
DEN 156.00 -35 %

Достапност
Производот е достапен

Купувачот МОРА да ги плати во рок од 5 дена. Ние секогаш обидете се најдобри за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V. Ние нудиме испорака се комбинираат за да се купувачот кого нареди повеќе од една предмети еднаш време од истиот сајт, за да спаси дел од поштарина. А Т или други Даноци). Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса. Сосема Нов! Никогаш Не Користат! Вовед : Влез : AC 100-240 V 50/60 Hz Макс 150 м-р DC 4. Меѓутоа, ако било дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на клиентот Гаранција > 12 месеци Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот) Неисправни предмети Мора да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и оригиналниот пакет). Толку повеќе ќе ви ги купите, пониска цена ќе добиете.Во меѓувреме ве Молиме да ни кажете што дефектот е,да се елиминира несоодветното користење.
BM015-BLF19 E DMW-BLF19 BLF19 DMWBLF19 Камера Батерија USB Полнач За Panasonic Lumix DMC-GH3 DMC-GH4 погоре се демо и слики, само допуштајќи знаете дека објектот.Повратни информации е многу важна за нас. КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ. ние ќе ви даде врати ID. Ако имате проблеми со правење на вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас или aliexpress. Ве молиме овозможи до 48 часа подготовка за превозот, иако обично испратите објектот во рок од 72 часа по исплата потврди.Ние и ветуваме на полначот ќе добиете совршено се вклопуваат за вашата батерија. Се врати превозот надомест бидат одговорни од купувачот Услуги на Клиентите > го одржуваме високи стандарди на excellenceand се бори за 100% задоволството на клиентите.

Декларирани спецификации

Брзо полнење:
No
Тип:
USB,Електрични
Пакет:
Yes
Батеријата Број:
1
Број На Модел На:
BM015-BLF19E DMW-BLF19 BLF19 DMWBLF19 Камера USB Полнач за Батеријата
Интелигентни Полнење:
No
екран:
No
Употреба:
Камерата
Бренд Име:
ikacha
Модел:
BM015-BLF19E DMW-BLF19 BLF19 DMWBLF19 Камера USB Полнач за Батеријата
се применуваат:
За Panasonic Lumix DMC-GH3 DMC-GH4

Комплементите на стоката