• Новак
Тастатурата на Тастатурата Плоча Копчето Flex Кабел Лента Одбор за Nikon Coolpix S3000

Тастатурата на Тастатурата Плоча Копчето Flex Кабел Лента Одбор за Nikon Coolpix S3000

DEN 191.52

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Компатибилен Бренд:
За NIKON
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Луди RZX
Број На Модел На:
s3000

Комплементите на стоката