• Новак
НОВИ LCD Flex Кабел за JVC GY-HM100EC HM100 ЕЗ Видео Камера Поправка Делови

НОВИ LCD Flex Кабел за JVC GY-HM100EC HM100 ЕЗ Видео Камера Поправка Делови

DEN 348.00

Достапност
Производот е достапен

Повратни информации : Со цел да ви обезбедиме подобра услуга, ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно. Наплата или замена барања се применуваат само на три-дневна барањата на, парцели добиени под истите услови, на рецепција се врати. Повратни информации е нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение. Се враќа и Размена на искуства, товарни платени од страна на купувачот.

Декларирани спецификации

Компатибилен Бренд:
За JVC
Компатибилен Камера Стил:
Акција Видео Камери
Број На Модел На:
HM100
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Луди RZX

Комплементите на стоката

2 Парчиња Нов Објектив за Зумирање Отворот Flex Кабел Лента Поправка Замена За Tamron 18-200 Одговара ЗА Nikon Планината Дигитална

Плаќање : да ја прифатиме Alipay,Western union,Moneygram итн.ви благодаримеКонтакт : Ако има било какви прашања,ве моли

DEN 141.00 153.12