• Новак
топла продажба FL-345# камера торба правец на едно рамо крст-тело кеси slr торба

топла продажба FL-345 камера торба правец на едно рамо крст-тело кеси slr торба

DEN 3312.00
DEN 1855.00 -44 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Број На Модел На:
FL-345#
Материјал:
Најлон
Тип:
Тешко Торба
Пакет:
Yes
Додатоци Тип:
Гласник Кеси
Бренд Име:
Летаат-Лист

Комплементите на стоката