• Новак
Бесплатен превозот Зајакнато стакло чај маса. На кружни транспарентен мала тркалезна маса.

Бесплатен превозот Зајакнато стакло чај маса. На кружни транспарентен мала тркалезна маса.

DEN 14208.00
DEN 12787.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


Модели : 3857 инструкции за инсталација за детали : обезбеди едноставен за инсталација на алатките фиока количина : ако нема собрание, собранието дизајн позиционирање : економија, бруто-тежина : 11 дизајн елементи : метал боја класификација : транспарентна без разлика дали или не да се донесе ролери : без разлика дали или не да се донесе на простор за складирање, без стил, договор и современ материјал : метал материјал : нерѓосувачки челик површина декорација материјал : стакло стаклени материјал : калено стакло структура занает : метал процес метал структура процес : заварување соочува процес : стакло занает стакло и дрво : дали зајакнато индивидуализира : е Обезбедуваат инструкции за инсталација за детали : едноставен за инсталација алатка облик : плоштадот дали собранието : собранието дизајн позиционирање : економија, бруто-тежина : 37 чај маса Агол облик : кружни елементи на дизајнот : број на метална врата : една боја класификација : транспарентна дали лесно : ако не се скала ролери : без разлика дали или не да се донесе простор за складирање : е стил : едноставна структура на модерната технологија, метал процес метал структура : сечење дрво процес : стакло, стакло занает занает зајакнато дали може да се прилагоди, се соочува материјал : стакло материјал : метал материјал : алуминиум легура големина : 1 m () 1,2 m (со исклучок) за инсталација : собранието Обезбедуваат инструкции за инсталација за детали : едноставен за инсталација алатка облик : тркалезна дали собранието : собранието дизајн позиционирање : економија, бруто-тежина : 19 kg чај маса Агол облик : кружни елементи на дизајнот : број на метална врата : една боја класификација : црна транспарентен дали лесно : ако не се скала ролери : без разлика дали или не да се донесе простор за складирање : е стил : едноставна структура на модерната технологија, метал процес метал структура процес : заварување соочува процес : стакло, стакло занает занает зајакнато дали може да се прилагоди, се соочува материјал : стакло материјал : метал материјал : не ' рѓосувачки челик испорака/за инсталација : foshan големина : 1 m () 1,2 m (со исклучок) за инсталација : собрание.

Декларирани спецификации

Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
Кафе Маса
Општа Употреба:
Дома Мебел
Стил:
Модерен Минималистички
Место на Потекло:
Кина
Е Повече:
No
Големина:
01
Инсталација Метод:
собранието
Бренд Име:
ANDYWINSS
Број На Модел На:
01
Обликот:
Вонземјанин
Изглед:
Модерна
Со Складирање:
Yes
Укината:
Yes
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Со Ролки:
No
is_customized:
No

Комплементите на стоката

Среден Век Дизајн Модерно Иверица Центар Маса За Појадок, Списание Дневна Соба Мебел Страна Крајот Чај Кревет, Маса За Лаптоп

Опис На Производот : 1.Име : Среден Век Дизајн Модерно Иверица Центар Маса За Појадок, Списание Дневна Соб

DEN 12432.00

Нозете Количка За Кафе На Маса За Дневна Соба Мебел 2 Бои Правоаголник Мали Дрво Страна Центар Троседот Дрвени Преклопен Табела

Опис На Производот : 1.Име : Нозе Количка за Кафе на Маса За Дневна Соба Мебел 2 Бои Правоаголник Мали Дрво

DEN 9552.00