• Новак
40pcs/Set Рака-истури Бр 101 Кафе Филтер Хартија Трајни Рака Капе Укината за Филтер Сад Капе Кафе Машина Кујна Кафе Алатка

40pcs/Set Рака-истури Бр 101 Кафе Филтер Хартија Трајни Рака Капе Укината за Филтер Сад Капе Кафе Машина Кујна Кафе Алатка

DEN 144.00
DEN 98.00 -32 %

Достапност
Производот е достапен


Карактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитет. Еколошки, здравствени, не-токсични. Користејќи го овој филтер хартија, тоа ќе се зголеми чистотата на кафе кога ќе се готви на кафе. Спецификации : Име : Кафе Филтер Хартија Големина : Покаже како слика Материјал : Пулпа и хартија во Боја : Дрво боја Пакет вклучуваат : 40pcs/многу Кафе Филтер Хартија

Декларирани спецификации

Филтер Тип:
Филтри За Еднократна Употреба
Бренд Име:
Arshen
Материјал:
Хартија

Комплементите на стоката