• Новак
Прилагодливи Силна Полиестер Рок Дрво Качување Прашка Ascender Нога Јамка 80 - 133cm за Надворешна Mountaineering Спелеолошки Спасување Acce

Прилагодливи Силна Полиестер Рок Дрво Качување Прашка Ascender Нога Јамка 80 - 133cm за Надворешна Mountaineering Спелеолошки

DEN 1022.40
DEN 726.00 -29 %

Достапност
Производот е достапен

Ние и ветуваме ние ќе им помогне додека пратката пристигнува за вас!
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние ќе брод вашата нарачка навремено по плаќање на проверка.
- Мал прилагодливи јамка за одредување на чевли позиција по носи за да се спречи лизгање надвор.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.4 инчи
- Тоа може да се користи со рака ascender и градите ascender
- Силна полиестер, отпорност на триење и ултра-светлина
- Погодна за отворен mountaineering, маратон, експедицијата, спелеолошки, спасување, антенски работа
- Прилагодлив тока за да ја прилагодите должина од 80 до 130cm за луѓе од различна висина.Време На Испорака :
6.
Пакетот Вклучува :
1 Парче Качување Ascender Прашка
Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купат
ИСПОРАКА
1.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе го организира превозот ASSP. Ако не сте добиле вашата нарачка по 25 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Опис :
- Се повлече Сила : 15 KN/ 3300lbs
- Должина на : 80 - 133cm/ 31.
ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу важни за нас.
- Нога јамка за шиење парична казна и единствен, двојно се згусне процес за да се зголеми отпорноста на абење.

Декларирани спецификации

Тип:
Ѕидот Опрема
Бренд Име:
MagiDeal

Комплементите на стоката

10pcs Отворено Алуминиум Carabiner Ловечка Опрема Опстанок Комплет за Заклучување Carabine Планински Туристички Додатоци Кампување

(Ние не нудиме на боја на избор, ние ќе испрати бои од страна на Случаен избор) Одлично за надворешна акти

DEN 1122.00 1247.04

Бренд ASOL Carabiner D-облик на заклучување тока маратон опрема отворено качување обесени тока заклучување висок квалитет gurantee

ASOL е нашата компанија ( Naturehike фабрика) независна регистрирана фирма и Има целосна сопственост , Сите наш

DEN 662.00 883.20

Бренд ASOL 25KN Качување D-облик Завртка Carabiner Безбедност Виси Тока Karabiner Опрема Отворено Рок Клипот за Заклучување качување

ASOL е нашата компанија ( Naturehike фабрика) независна регистрирана фирма и Има целосна сопственост , Сите наш

DEN 326.00 435.36

Отворено Кампување Шатор Фенер Кука двонасочна Универзална Светлината Патува Закачалка Шатор Пол Пост Кука Качување Додатоци

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел бро

DEN 149.00 185.76

2 парчиња Отворено Спорт Подигаат Пешачење Кука Мулти Бои за алуминиумски Легури Безбедност Тока Keychain Качување Копчето Carabiner

(Ние не нудиме на боја на избор, ние ќе го испрати на бои со Случајно) Име : Качување Копчето Carabiner Материј

DEN 120.00 239.52

VOLA Обука Ски Восоци 500g Сината Блок Идеален За Ски-Клубови Помлад Трки Обука за Складирање Ски Алатки Поправка Подесување

сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width

DEN 1596.00 1680.00

2 парчиња D-Тип Алуминиум Carabiner Кука Keychain Опстанок Отворено Кампување Патување Колекции Кампување Куки за Велосипедизам

Ве молиме да забележите дека постои логото за "не за качување" во кука Тоа не е направено за качување ава

DEN 124.00 248.64