• Новак
150pcs Топлина се Смалуваат Цевки Цевка 2:1 Полиолефин Sleeving Заврши Wire Кабел Асортиман Комплет Наместен со Случајот

150pcs Топлина се Смалуваат Цевки Цевка 2:1 Полиолефин Sleeving Заврши Wire Кабел Асортиман Комплет Наместен со Случајот

DEN 380.64
DEN 228.00 -40 %

Достапност
Производот е достапен


Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.0 60mm x ( Црна)
8pcs x 5.0 x 100mm(Црвено)
4pcs x 10.0 x 100mm ( Црна)
4pcs x 8.0 x 30мм ( Црна)
20pcs x 2.0 mm минимум,
Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 1.
BI0002760
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : Полиолефин
Колекција на топлина се смалуваат цевки, 8 Спецификации, 2 бои
Обезбедени внатрешен дијаметар : 2.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.0 60mm x (Црвена)
10pcs x 3.5 60mm x(Црвена)
20pcs x 2.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.5 60mm x ( Црна)
10pcs x 3.5 mm максимум
Намалување Сооднос : 2 : 1 (ќе се намали максималната да 1/2 својата доставени дијаметар)
Минимална Намалување Temp : +70°C
Целосна Намалување Temp : +110°C максимум
Температурата на работа : -55°C до +125°C
Затегнувачка цврстина : 10.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.5 60mm x( Црна)
20pcs x 2.4 Mpa
Dielectric сила : 15 k V/mm
Производство спецификација : ISO9001
Запаливост : Пламен Retardant
Одобрување : UL Одобрени
Обезбедени формат (круг или стан) : Производ се добива рамен
Сечење метод : Ножици или остар нож
Боја : црвена, црна
150pcs/set вклучуваат (almount x доставени внатрешен дијаметар x еден должина ) :
доаѓаат со 1 кутија
4pcs x 8. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
Mayitr
Тип:
Топлина Shrinkable
Број На Модел На:
Sleeving Заврши Жица
Материјал:
PE

Комплементите на стоката

Нов Стил 42pcs Црна, Црвена Избрани 6 Големина Полиолефин 2:1 H-тип на Топлина се Смалуваат Цевка Жица Заврши за Полнење Електрични

100% Сосема Neand Висок Квалитет : Минимална Намалување Temp : 70 Degrees целзиусови степени.Целосна Намалување Temp :

DEN 153.60

5meter/многу 3.0 mm црвено жолта сина 2015 Одлична Професионална Полиолефин 2:1 Халоген-Слободен Топлина се Смалуваат Цевки Цевка

Производи име : топлина се смалуваат цевкиПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупн�

DEN 129.60