• Новак
Бесплатен Превозот 2018 Нови Пристигнувањето На Пролетта И Есента Jumpsuit Личност Плус Големина Лигавче Панталони Со Аспиратор Тексас Лабава Harem Панталони

Бесплатен Превозот 2018 Нови Пристигнувањето На Пролетта И Есента Jumpsuit Личност Плус Големина Лигавче Панталони Со Аспиратор

DEN 2352.00

Достапност
Производот е достапен

Ви благодариме за вашето разбирање, ви благодариме!
Ткаенини
измијте тексас
се водат
yes
Дебелина
нормално
Објектот Боја
како фотографии
додаток
Никој
Големина
панталони' Должина
биста на Бедрото
Хип
cm
cm cm
Cm
една големина
133
105 69
119
Забележи
1 : светлосни ефекти боја разликата е нормално
2 : Големина грешка+-3cm е нормално
3 : 1inch=2.
Плаќање
1. Затоа што тоа ќе потрае 7-20days од Кина Царинските на вашиот Царинската, и тоа може да потрае некое време за обработка, во Пост канцеларии и Обичаи. ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние САМО ќе брод купувачот е регистрирана адреса. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Земја
Експрес
Време на испорака
Југоисточна Азија / Европа
EMS
5~8days
Европа
DHL
За 3 дневна
Западна Азија/ Блискиот Исток
За 2days
Европа / Америка
Југоисточна Азија / Канада
Fed Ex
2~4days
Кореја / Сингапур
СФ
2-3 дневна
Америка / Јапонија
UPS-от
2-3 дневна
Европа
ТНТ
2-5days
Може да се испраќаат до 221 земја
Кина пост воздух mail
7-30days.
3 : Ако не?т знаете како да направите исплата,pls кликнете на линкот како што е подолу. Ако треба да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме промени ПРЕД да се плати.54 см
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.

Декларирани спецификации

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Тип:
Jumpsuits
Декорација:
Џебови
Бренд Име:
TIYIHAILEY
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Тексас
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Должина:
Ankle-Length Pants
Број На Модел На:
ЗАБ-57
Одговара Тип:
Лабава
Големина:
една големина
боја:
како фотографии
квалитет:
Висок квалитет
Должина:
деветтиот панталони
Пол:
Жените
Материјал:
Тексас
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен
Sleeve:
Без ракави
дизајн:
Лабава Дизајн
Шема:
Печатени

Комплементите на стоката

PADEGAO Бела Глуждот Должина Панталони Империја Половината Асиметрични Вест Conjoined Панталони 2017 Мода Обичните Жени Облека

modname=ckeditor Големина Во CM Големина половината биста висина хип S 62 84 120 112 М 66 88 121 116 L 70 92 123 120Answer : ______________________

DEN 1870.00 1968.00

Пролетта и Есента Јапонски Жени Панталони Плус Големина Лабава Панталони Уметност Стил Ретро Чиста Памучна Крпа масти Женски

Пролетта и Есента Јапонски Жени Панталони Плус Големина Лабава Панталони Уметност Стил Ретро Чиста Пам

DEN 878.00 965.28

Секси во Европа и ексклузивен обичај sequins со долги ракави еластична ноќни клубови облека Сијамски Клуб Jumpsuit Секси Bodysuits

Ние може да понуди фактура За Плаќање1.Обично ние ви испрати од Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ; Бес

DEN 1107.00 1164.96