• Новак
Бесплатен Превозот Целата Бавно Морнар 150W Голем Калибар Овошје Ниска Брзина Сок Extractor Juicers Овошје Машини

Бесплатен Превозот Целата Бавно Морнар 150W Голем Калибар Овошје Ниска Брзина Сок Extractor Juicers Овошје Машини

DEN 14352.00

Достапност
Производот е достапен

Можете да ја контролира дебелината, едноставно со додавање на вода.000 часа
Моторни моќ
150 W (врв 450 W)
Функција
Мешани овошен сок, соја млеко, тофу, бебе додаток во исхраната, млеко се тресат, морнар
Димензија
454*240*190mm
Гаранција
1 година
Слика на Целиот Бавно Морнар 150 W Голем Калибар Овошје Ниска Брзина Сок Extractor Juicers Овошје Машини
Пратката Термин 1) Ако ви се допаѓа нашето производство, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress или можете да ја додадете во вашата кошничка. Купувачите ќе биде потребно да се одговорни за двете такси превозот и враќање такси. 3) Кога Aliexpress информирате на пари била испратена, ние ќе го организира превозот, или произведуваат, за што ПОБРЗО. Повеќе Удобен и лесен, Со користење на сок капа, можете лесно може да се прелива точната саканата количина на сок без било хаос или да се расправаме. Во овој случај,ние ќе бидеме трпеливи и да ви кажам како да се поправи тоа, и ако сите делови се погрешни, ќе им понуди 90 дена бесплатен делови за замена. Но, понекогаш поради mishandling за време на превозот, некои делови може да изгубат, машината не ќе работат правилно. Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари. Машината ќе пристигна во рок од 7 дена под нормални услови. Ние ќе ги реши сите проблеми за вас. Начин на плаќање : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна картичка, Web Money, TT, Western union, Paypal, Qiwi паричникот П : дали постои следење на број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на број, и можете да проверите на пратката статус на веб-страницата Повратните информации : Ние зависи од клиентите задоволство да успее,затоа што позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас, ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек, Ако дојде во било какви проблеми при користењето на нашите објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било неутрални или негативни повратните информации.

Декларирани спецификации

боја:
црвено вино
Приклучок Тип:
US
Напон (V):
Дома Овошје морнар
Капацитет:
>1501ml
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Поставување Метод:
Табела
Број На Модел На:
SH-DJ612
Брзина На Вредноста:
упатство
Функција:
Млеко се Тресат,Мешање,Цедењето,Тофу,Мешајќи,Автоматски Пулпа Исфрлање,Соја-грав Млеко,сладолед,Цврста Храна,Месо Mincing
Полнење Порта Форма:
Круг
Оценка (Вртежи Во Минута):
48Rpm
Домување Материјал:
Храна Одделение ABS
Пулпа Сад Волумен:
> 2.001 L
Куп Тело Материјал:
Пластични
Тип:
Центрифугални Морнар
Димензии (L x W x H (Инчи):
454*240*190mm
Обликот на Полнење Порта:
Круг
Бренд Име:
SHIPULE
сертификација:
ISO
Моќност (W):
150w
Производ Во Боја:
црвено вино
Производ мотор:
100% бакар мотор
Услуга Живот:
повеќе од 30.000 часа
Тип:
Дома Зеленчук Овошје Juicers
Објектот:
овошје и зеленчук со ниска брзина морнар/ ниска брзина extractor/ Home Juicers

Комплементите на стоката

Топла SHIPULE 2000A-2 Комерцијални автоматски електрични портокал морнар , индустриски сок од портокал машина за правење за продажба

2) Ако ние се онлајн, ве молиме контактирајте со нас директно и да се направи многу глатко трансакцијата .

DEN 117600.00

304 од не ' Рѓосувачки челик Рака Wheatgrass Морнар Рачна дупчалка со спирална бургија Бавно Изстискване Плодови Пченица Трева

Тип : Прирачник Морнар Примена : за дома или комерцијални кујната Материјал : контакт со Храна дел : 304 од �

DEN 2870.00 3120.00

24V батеријата модел 300kg/h нерѓосувачки челик шеќерна трска сок изстискване шеќерна трска морнар Притиснете Машина електрични

Почитувани Европа клиенти, Добра вест за Европа земји, нашата продавница додава една должностбесплатен

DEN 48290.00 50832.00

бесплатен превозот tabletop 24V електрични Шеќерна трска морнар машина шеќерна трска сок extractor машина шеќерна трска притиснете

Почитувани Европа клиенти, Добра вест за Европа земји, нашата продавница додава една должностбесплатен

DEN 51528.00 54240.00

Комерцијални соја млеко машина морнар машина 10L капацитет автоматско кашмир мулти-функционални соја млеко машина SH-400 1pc

комерцијални соја млеко машина морнар машина 10 L капацитет автоматско кашмир мултифункционални соја мл

DEN 13634.00 14352.00

Juicers Голем калибар морнар се користи во домот на целосна автоматска овошје и зеленчук мулти-функционални соја млеко Пржени

ако сте задоволни, ве молиме да се даде целосен петѕвезда повратни информации Она што со тежина според к

DEN 6864.00 13728.00

Xeoleo Прирачник Морнар Нерѓосувачки челик Цедењето машина Рака притисок Сок производител на апарати за Домаќинство за Портокалова/лимон

5*50cmПакување големина : 42.Во Русија, ние ќе брод од страна на руските Специјални линија како SPSR; На Блиски�

DEN 5530.00 6144.00

220V Автоматско Згура Одделување на 25kg/h Комерцијални Соја Млеко Тофу Создателот Машина Fiberizer Ориз, Паста Машина Нерѓосувачки

Почитувани Европа клиенти, Добра вест за Европа земји, нашата продавница додава една должностбесплатен

DEN 18240.00 22800.00

JKL 2017 Најновите Професионални Прирачник tabletop Шеќерна Трска Морнар Фабрички Направени Комерцијални шеќерна трска сок машина

Почитувани Европа клиенти, Добра вест за Европа земји, нашата продавница додава една должностбесплатен

DEN 23520.00

Слободен брод 220V 300KG/H шеќерна трска Морнар Машина шеќерна трска сок машина шеќерна трска дробилката машина шеќерна трска

Почитувани Европа клиенти, Добра вест за Европа земји, нашата продавница додава една должностбесплатен

DEN 53808.00 56640.00