• Новак
Tl866cs општа намена USB програмер лаптоп матичната плоча bios-от еден чип режач режач 5

Tl866cs општа намена USB програмер лаптоп матичната плоча bios-от еден чип режач режач 5

DEN 2926.08

Достапност
Производот е достапен

000 илјади !!! Answer : ___________________________ Note :
ICSP интерфејс функција се користи само во еден чип, AT45 DBxxx, други модели немаат ништо да се направи
Повеќе од 10., ве молиме погледнете го специфичен модел погоре поддршка листа.
7, серискиот број на повеќето комплетна и практична функција. Така што на софтвер по пукнатината не може да биде директно на истиот тип на чип директно да се кандидира!
Апликација на софтверски интерфејс :
Компанијата во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи! На
.
6, навистина testable 74/54 CMOS4000 серија на интегрирани кола.000 видови на чип поддршка листа ве Молиме копирајте содржина од следниве загради во прелистувачот за да го внесете го официјалниот веб-сајт за пребарување :
Да
Бебе детали ве Молиме копирајте содржина од следниве загради во прелистувачот за да го внесете го официјалниот веб-сајт за пристап :
Да
Програмерот поддржува десетици илјади чип програмирање, речиси сите видови на меморија (како што се 24/25/27/28/29/35/45/49/93 серија), неколку големи брендови мејнстрим микроконтролерски (како што се AVR / СЛИК / SST и така натаму десетици брендови) и на компјутер матична плоча bios-от, итн.
3, сите чипови не се надворешно напојување, нивната ниска моќност за да се осигура дека на USB порта да се обезбеди доволно енергија.
9, оригиналниот поддршка AVR микро-контролор со внатрешна РК корекција бајтен Калибрација на чип е масовно производство операции.
8, поддршка Win2000 Win XP Win2003 Win2008 Win Vista Win7 Кинески и англиски оперативен систем. Може да бидат закачени на портата грешка.
2, светот е најмалиот, најниска потрошувачка на енергија, само еден навистина не топлина интегрирани програмер.

Декларирани спецификации

Моќ Дисипација:
datasheet
is_customized:
Yes
Бренд Име:
КАИ TUO DA
Број На Модел На:
наслов & фото
Напон:
datasheet
Температурата На Работа:
datasheet
Состојба:
Нови
Тип:
модул
Примена:
datasheet
Видови на:
Логиката IC
моќност:
Единствен чип режач
Број на пиновите:
-
Посебни услуги :
Универзален USB Програмер
Пакет:
tl866cs програмер
Број на серија, број:
tl866cs програмер

Комплементите на стоката