• Новак
PWM DC мотор гувернерот 6V/12V/24V/28V 3А брзина се префрлите на Контрола на моторни брзина контролер модул одбор

PWM DC мотор гувернерот 6V/12V/24V/28V 3А брзина се префрлите на Контрола на моторни брзина контролер модул одбор

DEN 120.48

Достапност
Производот е достапен


PWM DC мотор гувернерот 6 V12 V24 V28 V 3А брзина се префрлите
Производ Големина : 32 мм * 50 мм * 15 mm
Технички Параметри :
напон спектар : DC 6 V-28 V
Сегашниот опсег : 3А во Рамките на
големина : 32-милиметри * 50mm * 15mm

Декларирани спецификации

Моќ Дисипација:
datasheet
is_customized:
Yes
Бренд Име:
КАИ TUO DA
Број На Модел На:
наслов & фото
Напон:
datasheet
Температурата На Работа:
datasheet
Состојба:
Нови
Тип:
модул
Примена:
datasheet
Видови на:
Други Идентичен
моќност:
3А брзина се префрлите
Посебни услуги :
1
Пакет:
модул
Број на серија, број:
1

Комплементите на стоката