• Новак
5A константен напон постојан струја LED возење литиум јонска батерија на полнење модул со сегашните и напон метар одбор

5A константен напон постојан струја LED возење литиум јонска батерија на полнење модул со сегашните и напон метар одбор

DEN 382.08

Достапност
Производот е достапен

Компанијата низ годините на развој, формирана добар менаџерски тим, и има воспоставено истражување и развој, центар, Мувла производство, шприцоване, метал печат, производ автоматизација на собранието сектор, компанијата користи напредна технологија на производство, така што квалитетот на производите продолжи да се подобри.
Ние, исто така, го прифати клиент е овластена производство (ОЕМ / ODM), така што претпријатија и корисници да се воспостави поблиска поблиску помеѓу соработка. Цена на производот за пред оданочување, единечна цена, може да се спречи обичните фактури и додадена вредност, риба гласови.
Мирис на продажбата на серија на електронски компоненти производи.
Производите на компанијата преку ISO9001, 2008 управување со квалитет систем за сертификација, VDE, c UL, CE, TüV, CB, CQC, SGS сертификација. Компанијата е бизнис, бидејќи работењето во 2008 година досега, преку напреден систем за управување со добра репутација, квалитет на производи, конкурентни цени и квалитетна услуга, нашите производи Се извезуваат во остатокот од светот, а клиентите добиваат ист пофалби.
Карактеристика На Производот
Различни интерфејси можат да бидат избрани : директен автобус, индиректни автобус и SPI Автобус;
Поддршка за хардвер TCP / IP Протокол стек, поддршка TCP, UDP, ICMP, IGMP, IPv4 , ARP, PPPo E. W5100 Наспроти IEEE802.3 V Напојува од страна на ИО Сигнал компатибилен 5 V Напон;
Со мрежна порта, double row 2 * 14 2.duino официјалниот ethernet библиотека
[Picture] слика 100% во вид на снимање, но, слики и информации за повикување само, стоката ќе преовладуваат во вид; ако вид на ред, ве молиме помине јасна слика (вектор најдобри), и да го прикачите на додатоци и спецификации Опис.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
КАИ TUO DA
Состојба:
Нови
Напон:
datasheet
Моќ Дисипација:
datasheet
Температурата На Работа:
datasheet
Број На Модел На:
наслов & фото
is_customized:
Yes
Тип:
модул
Примена:
datasheet
Видови на:
моќ модул
Напон:
220v
моќност:
20W
Посебни услуги :
Консултирајте се со продавачот
Пакет:
Пакет

Комплементите на стоката