• Новак
3D Издание Kossel prusa bowden42 stepper моторни сите метални далечински екструдер

3D Издание Kossel prusa bowden42 stepper моторни сите метални далечински екструдер

DEN 1659.84

Достапност
Производот е достапен


3 D Издание Kossel prusa bowden42 stepper моторни сите метални далечински екструдер

Декларирани спецификации

Бренд Име:
КАИ TUO DA
Состојба:
Нови
Напон:
datasheet
Моќ Дисипација:
datasheet
Температурата На Работа:
datasheet
Број На Модел На:
наслов & фото
is_customized:
Yes
Тип:
модул
Примена:
datasheet
Видови на:
Други Идентичен
моќност:
-W
Употреба:
Други
Посебни услуги :
Метал далечински екструдер
Пакет:
еден
Број на серија, број:
3d печатач

Комплементите на стоката