• Новак
Мрежен Модул W5500 Целосна Хардверска TCP / IP Стек Ethernet 51 / STM32 Микроконтролерски одбор

Мрежен Модул W5500 Целосна Хардверска TCP / IP Стек Ethernet 51 / STM32 Микроконтролерски одбор

DEN 621.12

Достапност
Производот е достапен


Мрежен Модул W5500 Целосна Хардверска TCP / IP Стек Ethernet 51 / STM32 Микроконтролерски

Декларирани спецификации

Моќ Дисипација:
datasheet
is_customized:
Yes
Бренд Име:
КАИ TUO DA
Број На Модел На:
наслов & фото
Напон:
datasheet
Температурата На Работа:
datasheet
Состојба:
Нови
Тип:
модул
Примена:
datasheet
Видови на:
единствен чип
моќност:
TCP / IP
Број на пиновите:
1
Употреба:
1
Посебни услуги :
1
Пакет:
еден
Број на серија, број:
51 / STM32

Комплементите на стоката