• Новак
Единствен чип учење комплет за влез во умешен во 24 интерактивни курсеви

Единствен чип учење комплет за влез во умешен во 24 интерактивни курсеви

DEN 2136.48

Достапност
Производот е достапен


НАШИТЕ продажни на серија на електронски компоненти производи.
Ние, исто така, го прифати клиент е овластена производство (ОЕМ / ODM), така што претпријатија и корисници да воспостави поблиски односи помеѓу соработка.
Следниве се исти како "
Нашите производи, повеќегодишни со самото место. Компанијата е бизнис, бидејќи работењето во 2008 година досега, преку напреден систем за управување со добра репутација, квалитет на производи, конкурентни цени и квалитетна услуга, нашите производи се извезуваат во остатокот од светот, а клиентите добиваат ист пофалби. Цена на производот за пред оданочување, единечна цена, може да обезбеди обичните фактури и данок на додадена вредност гласови. Поради инвентар модели, може да не бидат сите поставени во место, ако не го најдете производот треба, ве молиме јавете се во нашата служба за корисници. Компанијата низ годините на развој, формирана добар менаџерски тим, и има воспоставено истражување и развој, центар, мувла производство, шприцоване, метал печат, производ автоматизација на собранието сектор, компанијата користи напредна технологија на производство, така што квалитетот на производите продолжи да се подобри.
Дали сте директен откуп или примерок направени, ве молиме да контактирате со услуга за клиентите!
.
Производите на компанијата преку ISO9001 : 2008 систем за управување со квалитет сертификација, VDE, c UL, CE, TüV, CB, CQC, SGS сертификација. Следниве се исти како "
Интегритет за управување со е нашата цел
Квалитетот на прво место е нашата посветеност
Со најбрз ефикасност за да се заврши на рок на испорака
Повеќето поволна цена да се исполнат клиенти
Со најдобар квалитет производство и преработка
На клиент барање за напорите на иднината, вашето задоволство е наша најголема добивка
Следниве се исти како " Ние се стремиме да се направи : ист квалитет и најниска цена!
Следниве се исти како " следниве се исти како "
Следниве се исти како "
Здраво Светот
1
led Трепка експеримент 2 PWM го Прилагодите осветлувањето на екранот на експериментот 3 Рекламирање вода светилка експеримент 4 Копче за контрола на led експеримент 5 Дизајн на семафори 6 Responder експеримент 7 Ѕвончето експеримент 8 Симулирани вредност читање експеримент 9 Светлина контрола на звук експеримент 10 Lightlight експеримент 11 LM35 сензор на Температура на експеримент 12 Навалите switch експеримент 13 Пожар експеримент 14 Дигитални цевка експеримент 15 4 дигитални цевка екранот експеримент 16 74 HC595 На апликацијата експеримент 17 Волан контрола експеримент 18 Инфрацрвениот далечински управувач експеримент 19 1602 LCD модул експеримент 20 PS2 Игра рокер експеримент, дваесет и едно Повлекува моторни експеримент дваесет и две Три - боја RGB модул експеримент дваесет и три Реле модул експеримент дваесет и четири
[Picture] слика 100% во вид на снимање, но, слики и информации за повикување само, стоката ќе преовладуваат во вид; ако вид на ред, ве молиме помине јасна слика (вектор најдобри), и да го прикачите на додатоци и спецификации Опис.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
КАИ TUO DA
Состојба:
Нови
Напон:
datasheet
Моќ Дисипација:
datasheet
Температурата На Работа:
datasheet
Број На Модел На:
наслов & фото
is_customized:
Yes
Тип:
модул
Примена:
datasheet
Видови на:
единствен чип
моќност:
W
Употреба:
Други
Посебни услуги :
24 интерактивни предавања
Пакет:
Пакет
Број на серија, број:
24 интерактивни предавања

Комплементите на стоката