• Новак
Испраќање на бесплатни 20PCS 35N60C3 SPW35N60C3 ДА-247 Нови оригинални место продажба на интегрирани кола

Испраќање на бесплатни 20PCS 35N60C3 SPW35N60C3 ДА-247 Нови оригинални место продажба на интегрирани кола

DEN 1092.00
DEN 1037.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.прецизност на Превозот и ракувањето политика, Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како `ДАР` со пониска вредност. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ако брод преку DHL, испорача време е околу 3~7 дена Плаќање Aliexpress Безбедност на плаќање нема да се ослободи од плаќање на нашата сметка до откако ќе ги примите цел, па pls не грижете се, ќе ја изгубите вашите пари ! Ако одлучите да купите, Pls ја платите вашата цел навремено, тогаш можеме да се подготви и да брод вашата предмети брзо,ви благодариме! Услуги на клиентите Политика Ние се повеќе од среќни да одговориме на сите прашања кои што ги имате, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се вратам на вас како е можно побрзо. Ако брод преку EMS, времето за испорака е околу 3~8 дена. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Декларирани спецификации

Состојба:
Нови
Напон:
На меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
На меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
На меѓународниот стандард
Број На Модел На:
IC
is_customized:
Yes
Тип:
На интегрирано коло
Примена:
електронски производи

Комплементите на стоката